“بهترین” وکیل خانواده وکیل خانواده برای طلاق ، مهریه، حضانت فرزندان مشاوره رایگان در عدل ایرانیان

کارشناسان مرکز مشاوره حقوقی دینا نیز آماده اند تا با ارائه خدماتی در زمینه مشاوره حقوقی تلفنی دینا به سوالات شما عزیزان پیرامون وکیل خانواده و وظایف آن پاسخ دهند . مزایای داشتن وکیل دعاوی خانواده در خصوص پرونده طلاق به درخواست زوج مدت زمان آن است که حدوداَ 5 الی 6 ماه خواهد بود و نیاز به حضور زوج در هیچکدام از مراحل دادرسی نیست و اجرای صیغه طلاق در دفترخانه بدون حضور زوج انجام خواهد شد. با توجه به اینکه طلاق به درخواست زن نیاز به مهارت و تجربه دارد وکیل پایه یک دادگستری می تواند روند طلاق را با توجه به علم و آشنایی رویه در دادگاه ها برای شما هموار کند. در صورتی که پرونده به وکیل خانواده ارجاع شود تمام مراحل تقدیم دادخواست و پیگیری پرونده اعم از تقدیم دادخواست تا مرحله اجرای حکم توسط وکیل متخصص خانواده انجام خواهد شد و نیاز به حضور موکل در هیچ یک از مراحل دادرسی نمی باشد، مگر آنکه ضمن ابلاغ حضور موکل برای دادرسی الزامی باشد. در این صورت است که حضور زوجه برای اقدام در خصوص طلاق توافقی ضروری نخواهد بود. ذکر این نکته لازم است که وکیلی که از طرف زوج وکالت را به عهده گرفته باشد نمیتواند وکیل زوجه هم باشد و لازم است که وکیل دیگری نیز جهت وکالت از طرف زوجه حضور داشته باشد.

اگر اختیار تعیین مهر به زن داده شود زن نمی‌تواند بیشتر از مهرالمثل معین نماید. زن می‌تواند تا مهر به او تسلیم نشده از ایفاء وظایفی که در مقابل شوهر دارد امتناع کند مشروط بر این که مهر او حال باشد و این امتناع‌مسقط وکیل خانواده حق نفقه نخواهد بود. به مجرد عقد زن مالک مهر می‌شود و می‌تواند هر نوع تصرفی که بخواهد در آن بنماید. اگر در عقد نکاح شرط شود که در صورت عدم تادیه مهر در مدت معین نکاح باطل خواهد بود نکاح و مهر صحیح ولی شرط باطل‌است.

  • پیگیری پرونده به شکلی که بهترین نتیجه را دریافت کرده و جزئیات مربوط به روند کار نیز دقیق پیش برود.
  • در چنین شرایطی، افراد به این فکر می‌افتند که از طریق یک وکیل خانواده‌ی خوب دعاوی خود را دنبال کنند.
  • اهمیت پرونده نفقه بیشتر در امکان استفاده از رای آن در پرونده طلاق است.
  • به خصوص در رابطه یا مسائل خانوادگی، بسیار دیده می شود که اطاله دادرسی دارای نتایج بسییار زیانباری می باشد.
  • حضور در مشاوره های تایید شده و دارای صلاحیت الزامی است برای میزان حق الوکاله میتوانید با دفتر تماس حاصل فرمایید.
  • برای انجام مشاوره تلفنی با یکی از وکلای خانواده، دیگر نیازی به مراجعه حضوری به موسسه‌های حقوقی و صرف وقت نیست.

همه ی ما حساسیت و قدرت کلمات را به خوبی درک میکنیم، ما از کلمات برای انتقال مفاهیم و ارتباط گرفتن استفاده میکنیم حال در این لحظه باید به این فکر کنید که این کلمات میخواهند در دادگاه و در حضور قاضی در برابر شما دفاع کنند، این را با پیچیدگی، سنگینی و تخصصی بودن مباحث حقوقی بسنجید! قبول وکالت در اصل انجام امور وکالتی در مراجع قضایی مراجعه کنندگان محترم می توانند در هریک از موضوعات فوق تحت پوشش بیمه موسسه قرار بگیرند و از تخفیفات و مزایای ویژه ای برخوردار باشند. بدیهی است که داشتن مشاور حقوقی باسواد و متعهد می تواند راه گشای مشکلات موجود در زمینه خانواده باشد. قضات دادگاه خانواده باید متاهل و دارای حداقل 4 سال سابقه خدمت قضایی باشند. اگر زوجه منزل را ترک کند زوج با مراجعه به دفاتر محاکم قضایی دادخواست الزام به تمکین می دهد.

به محض سپردن وکالت پرونده های خود به وکلای ما، با خیالی آسوده زندگی خود را به روال سابق بازگردانید. طلاق توافقی یکی از انواع طلاق است اما در متون قانونی طلاق توافقی تعریف نشده است. وصول چک یکی از روش های متداول برای مطالبه وجه چک طرح دعوی حقوقی در دادگاه های حقوقی یا شورای حل اختلاف می باشد. در این مطلب ضمن معرفیبهترین وکیل خانواده در تهرانبه بیان برخی از مسائل حقوقی خانواده می پردازیم. موسسه حقوقی تهران طلاق با بیش از ۱۲ سال تجربه ي خدمت گذاري در زمینه خانواده از جمله موضوعاتي مانند حضانت فرزند، مهريه، طلاق از جانب زوجه ، طلاق از جانب زوج ، طلاق توافقي، حق ملاقات فرزند، نفقه و … آماده ارائه خدمات حقوقی به صورت کاملا تخصصی با بهره گیری از بهترین وکلای تخصصی مي باشد. در واقع نفقه همان مبلغی است که به‌عنوان عرف به جهت امرار و معاش و هزینه‌هایی مانند خوراک و پوشاک و… توسط زوجه از همسر دریافت می‌شود.

بنابراین گاهی مراجعه به یک مشاور حقوقی خانواده و یا وکیل مجرب در حوزه مسائل خانوادگی بسیار میتواند راهگشا باشد. بروز مشکلات اقتصادی و یا عدم تفاهم زوجین به هر علت منجر به اختلافات خانوادگی بسیاری شده است. به نحوی که گاهی دیده میشود که زوجین مدتی بعد از زندگی کردن دچار اختلافات و عدم تفاهم میشوند. این موضوع نه تنها از نظر روحی افراد را دچار مشکل میکند بلکه در صورت داشتن فرزند منجر به ورود آسیب های زیادی به فرزندان نیز میشود.

“بهترین” وکیل خانواده وکیل خانواده برای طلاق ، مهریه، حضانت فرزندان مشاوره رایگان در عدل ایرانیان