بهترین محصولات و خدمات VPN

VPN ها داده های هدایت شده بین دو نقطه را رمزگذاری می کنند، که جاسوسی از فعالیت آنلاین شما یا گرفتن رمزهای عبور وای فای عمومی الگوی وب را برای تروریست های سایبری سخت تر می کند. آنها allvpnnow.com/ارائه دهندگان-پرتال-هیئت-پیشرو-در-بازار-امروز/ همچنین آدرس پروتکل اینترنت خود را با شخصی از مکان‌های مختلف جایگزین کنید، که ممکن است حریم خصوصی شخصی را برای افرادی که نگران تعقیب هستند یا ،، که تحت مقامات ،تی مستبد زندگی می‌کنند بهبود بخشد.

یکی دیگر از گزینه های محکم قطعا NordVPN است که دارای حجم سخاوتمندانه ای از سرورها است و دارای یک خط مشی بدون گزارش است. برنامه‌های آن‌ها بسیار آسان برای اعمال هستند و دارای طیف گسترده‌ای از ویژگی‌ها هستند، مانند یک عملکرد CleanWeb که برنامه‌های تبلیغاتی مزاحم و جاسوس‌افزارها و تلاش‌های کلاهبرداری را مسدود می‌کند، و یک سیستم MultiHop که برای حفظ حریم خصوصی بیشتر، اتصال را از طریق چندین سرور هدایت می‌کند.

منبع: https://www.intec.co.in/blog/best-vpn-،ucts-and-services/#utm_source=rss&utm_medium=rss?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=best-vpn-،ucts-and-services&utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=best-vpn-،ucts-and-services

برخی از VPN ها رایگان هستند و همچنین برخی از آنها مجموعه ویژگی های محدودی را ارائه می دهند، در حالی که برخی دیگر نیاز به هزینه ثبت نام دارند. ا،ر سرویس‌های پولی دارای اتصالات اینترنتی نامحدود و طیف گسترده‌ای از ویژگی‌ها، همراه با سرور اختصاصی، مسدود ، تبلیغات و پروتکل‌های حفاظتی متعدد هستند. با این وجود، برخی تعداد دستگاه‌ها یا پهنای باندی را که برای هر حساب مجاز می‌کنند محدود می‌کنند.

ExpressVPN را می توان به ،وان ارائه دهنده برتر VPN توصیف کرد که سرعت عالی و یک جفت ویژگی قوی را برای آن قیمت پایین ارائه می دهد. این برنامه‌ها برای برنامه‌های مختلف در دسترس هستند، و خط مشی عدم ثبت گزارش و رمزگذاری قوی دیسک سخت، اقدامات شما را خصوصی نگه می‌دارد. همچنین از فرآیندی به نام Lightway استفاده می‌کند که لایه‌های امنیتی بیشتری را ایجاد می‌کند و به طور مستقل توسط Cure53 ممیزی می‌شود.