بهترین قابلیت مقایسه VPN

یک VPN داده های شما را کد می کند و مکان را پنهان می کند، بنابراین یک گزینه فوق العاده برای حفظ حریم خصوصی است. اما مشخصات امنیتی هر یک از ارائه دهندگان ذخیره سازی ابری ایمن متفاوت است، و بسیاری از آنها محدودیت هایی در استفاده یا تعداد محصولاتی که می تو،د با هم استفاده کنید دارند. علاوه بر این، برنامه‌های بدون هزینه و آزمایشی اغلب تسریع و دسترسی به داده‌های شما یا ارائه داده‌های شما را به اشخاص ثالث محدود می‌کنند.

به ،وان مثال، NordVPN، امنیت و سرعت بالایی را در تمام سرورهای خود ارائه می دهد. رمزگذاری AES-256 و پروتکل NordLynx آن داده های شما را ایمن نگه می دارد، و در واقع VPN هایی هستند که ب،زار را در حین بارگیری مسدود می کنند و به شما کمک می کنند از طریق بازدید از وب سایت های مضر، شما را حفظ کنند. علاوه بر این، ویژگی Meshnet آن به شما امکان می دهد حدود 60 دستگاه را برای بازی های رمزگذاری شده و مهم، های LOCAL AREA NETWORK مجازی پیوند دهید.

هنگام تصمیم‌گیری معمولاً برای ثبت نام در کدام سرویس، تعداد دستگاه‌هایی را که باید به طور همزمان استفاده کنید و همچنین ویژگی‌هایی مانند قابلیت‌های ارتباطی به‌علاوه امکان اتصال به روترها و تلویزیون‌های هوشمند را در نظر بگیرید. ا،ر انتخاب‌های برتر همچنین پشتیب، عالی از مشتری و یک آزمایش رایگان را ارائه می‌دهند تا خدمات خود را قبل از وقف آزمایش کنند.

بهترین مقایسه vpn

برنامه های آنها بصری خواهد بود و دارای مجموعه ای جامع از سرورها در بیش از پنجاه و پنج کشور است. همچنین شامل یک سوئیچ حذف، مبهم سازی، ت،یم تونل طراحی شده برای اندروید و مک و یک مسدودکننده تبلیغات رایگان در مورد iOS است. علاوه بر این، ممیزی های حفاظتی مکرر را انجام می دهد. آنها نسبت به برخی از گزینه های موجود در این لیست گران تر هستند، اما عملکرد اصلی و ویژگی های امنیتی پیشرفته آن، ارزش قیمت را دارد.

منبع: https://www.intec.co.in/blog/the-very-best-vpn-comparability/#utm_source=rss&utm_medium=rss?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=the-very-best-vpn-comparability&utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=the-very-best-vpn-comparability