بهترین جاروبرقی قائم و قوطی برای سال 2023

ما جاروبرقی‌های مختلف Miele را آزمایش کرده‌ایم، و به‌ویژه Complete C3 Calima را توصیه می‌کنیم، زیرا دارای سر برس توربو با هوا است که بهتر از سر برقی موجود در برخی مدل‌های دیگر Miele روی فرش‌ها کار می‌کند.

این جارو برقی مقرون به صرفه نیست، و همچنین هزینه فیلترها و کیسه های جدید را به طور منظم پرداخت خواهید کرد. اما یک قوطی Miele می تواند آنقدر عمر کند که ارزش بلندمدت عالی داشته باشد.

منبع: https://www.nytimes.com/wirecutter/reviews/best-u،ht-canister-vacuums/?utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=RSS%20Feed

اگر چیزی ،اب شود، خدمات مشتریان شارک به طور کلی در مورد رعایت ضمانت پنج ساله خوب است. به ندرت می توان چنین خلاء مقرون به صرفه ای را دید که توسط سیاستی پشتیب، می شود که اساساً این نوع طول عمر را تضمین می کند.

نایب قهرمان

Shark Navigator Lift-Away Deluxe NV360

اگر مایل به ارتقاء به یک جاروبرقی فوق العاده بادوام هستید که می تواند خانه شما را تمیز کند، یک جاروبرقی قوطی Miele C3 ب،ید. هر متخصص صنعتی که با آنها صحبت کرده‌ایم (حتی یکی از برندهای رقیب!) به ما گفته‌اند که این جاروبرقی‌های عالی هستند و تعدادی از تکنسین‌ها گفته‌اند که آنها به سادگی بهترین جاروبرقی هستند که می‌تو،د ب،ید.

*در زمان انتشار قیمت بود 170 دلار.

همچنین نیاز به تعمیر و نگهداری بسیار کمی دارد و اساساً هیچ هزینه تکراری ندارد. دلیل آن این است که قطعات آن به گونه‌ای ساخته شده‌اند که طول عمر دستگاه را دوام می‌آورند، در حالی که بیشتر جاروبرقی‌های مقرون‌به‌صرفه به فیلترها و تسمه‌های تازه نیاز دارند تا به خوبی کار کنند.

عملکرد تمیز ، چشمگیر است و استفاده از جاروبرقی ها بسیار عالی است. فیلتراسیون عالی است، که برای همه خوب است، اما به ویژه برای افراد مبتلا به آسم یا آ،ژی عالی است. قوطی های Miele نیز جزو کم صداترین جاروبرقی ها هستند.

*در زمان انتشار قیمت بود 180 دلار.

*در زمان انتشار قیمت بود 799 دلار.

هر مدل دیگری در سری Shark NV350، NV360 یا NV370 اساساً همان جاروبرقی NV352 است. عملکرد تقریباً ی،ان است و تنها تفاوت‌های آن‌ها جزئی است – مجموعه ابزارها، اندازه‌های سطل، رنگ‌ها و محل قرارگیری دکمه‌ها. ما متوجه شدیم که Shark Navigator Lift-Away Deluxe V360 در حال حاضر ساده‌ترین گزینه برای ،ید است، بنابراین از اینجا شروع کنید.

انتخاب ارتقا دهید

Miele Complete C3 Calima

این جاروبرقی قوطی زیرک که تقریباً توسط همه به ،وان عالی ستایش می شود، روی هر نوع کفی کار می کند، بی صدا کار می کند و باید برای چندین دهه دوام آورد. این مدل برای ،، که آسم و آ،ژی دارند عالی است، اما نیاز به کیسه دارد.

گزینه های ،ید

Shark Navigator Lift-Away NV352 یک پاک کننده توانمند و کاملاً گرد است که می تواند تمام انواع معمولی ، ها (گرد و غبار، ،ده ها، موهای حیوانات خانگی و موارد دیگر) را از تقریباً هر نوع کفپوشی (از جمله کف های خالی و کوتاه و غیره) جمع کند. فرش های بلند). حمل و نقل صاف و سبک است، ابزارهای اضافی مفید هستند و به راحتی در جاروبرقی ذخیره می شوند، و تخلیه آن آسان است.

انتخاب ما

Shark Navigator Lift-Away NV352

اگر NV352 فروخته شود، هر مدلی از سری NV350، NV360 و NV370 اساساً ی،ان است، با تفاوت های بسیار جزئی.

گزینه های ،ید

این جاروبرقی عمودی بدون کیسه قابل اعتماد، موثر، آسان و با قیمت من، در ا،ر خانه ها به خوبی کار می کند و از سال 2014 انتخاب ما بوده است.

گزینه های ،ید