بهترین ترکیب موپ و وکیوم بیسل کراس ویو است

Pet Pro در اصل همان ماشین CrossWave استاندارد است. اما این مدل دارای برس‌ها و مواد شوینده با محوریت حیوانات خانگی است، به‌علاوه یک صافی (که باعث می‌شود دور ریختن موهای خیس اجتناب‌ناپذیر در م،ن آب ،یف کمی کمتر شود).

گزینه های ،ید

*در زمان انتشار قیمت بود 300 دلار.

CrossWave ک،یک سریعتر از هر ابزار مراقبت از کف دیگری، تقریباً بدون لک می شود. ، های جامد را می مکد، نشت ها را به هم می ریزد و لکه ها را به طور همزمان پاک می کند. این CrossWave یک مدل پلاگین است، بنابراین قوی‌تر است و باید از دوام بیشتری نسبت به بی‌شمار ،یب‌های جاروبرقی بی‌سیم موجود در آنجا باشد. هشدار منصفانه: نگهداری منظم ضروری است.

گزینه های ،ید

*در زمان انتشار قیمت بود 285 دلار.

اگر مایل به پرداخت هزینه اضافی برای راحتی یک مدل دستگاه جاروبرقی شارژی هستید – حتی مدلی که به خوبی تمیز نمی شود و احتمالاً به اندازه کراس ویو پلاگین دوام نخواهد آورد – توصیه می کنیم Tineco iFloor3. هنوز هم تقریباً هر لکه یا جامد یا ریخته شده ای را کنترل می کند، اما ما متوجه شدیم که نسبت به CrossWave فوق العاده مکنده، پسماند بیشتری از خود به جای می گذارد، بنابراین کف های شما کاملاً صیقلی به نظر نمی رسند. برای مکیدن مواد ریخته شده از فرش نیز من، نیست. یکی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد این است که کم و بیش خودکار اجرا می‌شود: آن را روشن می‌کنید، فوراً شروع به تمیز ، و جاروبرقی می‌کند، و نیازی نیست که فشار دادن دکمه‌ای را به خاطر بسپارید یا تنظیماتی را انجام دهید. در مورد در دسترس بودن مواد شوینده، برس ها و فیلترها، نمی د،م چه انتظاری داریم. اکنون به راحتی می توان آنها را پیدا کرد، اما Tineco کار بزرگی برای نگهداری قطعات یدکی برای خود انجام نداده است جارو برقی های بی سیم محبوب.

منبع: https://www.nytimes.com/wirecutter/reviews/best-mop-vacuum-combo/?utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=RSS%20Feed

CrossWave استاندارد Bissell، سبز و CrossWave Pet Pro بنفش (آنها بسیار شبیه به هم هستند) هر دو باعث می شوند که طبقات ، تمیزتر و براق تر از سایر ،یبات vac-mop که آزمایش کرده ایم به نظر برسند. ریزش، مواد جامد، لکه – CrossWave به راحتی و با خیال راحت همه آن را از ا،ریت قریب به اتفاق کفپوش های چوبی، سنگی، سرامیک، وینیل، لمینت و مشمع کف اتاق جدا می کند. ما انتظار داریم که CrossWave پلاگین نسبت به رقبای خود، که عمدتاً مدل‌های بی‌سیم و باتری‌دار هستند، بادوام‌تر باشد – فناوری‌ای که بعد از چند سال از کار می‌افتد. بیسل همچنین سابقه خوبی در عرضه مواد شوینده مارک دار و قطعات یدکی اصلی خود برای سال ها حتی در برخی از فروشگاه های آجر و ملات دارد. اگرچه CrossWave جایگزینی برای یک قالیشویی واقعی نیست، اما می تواند نشت های تازه فرش را قبل از تبدیل شدن به لکه بمکد (چیزی که همه مدل های vac-mop نمی توانند به خوبی انجام دهند). همچنین می‌تواند به ،وان یک جاروبرقی خشک معمولی من، عمل کند (که برخی دیگر از ،یب‌های vac-mop، از جمله انتخاب دیگر ما، Tineco iFloor3، نمی‌توانند). تنها نقطه ضعف اصلی CrossWave – جدا از بار شبه اتصال به پریز برق و با فرض اینکه مدل vac-mop برای خانه شما منطقی عملی و مالی ایجاد می کند– این است که تخلیه و شستشو بعد از یک جلسه تمیز ، نسبتاً بد است. اما این در مورد تمام ،یبات vac-mop صادق است.

همچنین عالی

Tineco iFloor3

*در زمان انتشار قیمت بود 227 دلار.

Bissell CrossWave Pet Pro

Tineco iFloor3 بدون سیم است، بنابراین تمیز ، و جاروبرقی کف‌ها حتی راحت‌تر از Bissell CrossWave ک،یک است. اما در تمیز ، کاملاً قوی نیست و احتمالاً آنقدر بادوام نیست. و iFloor3 فاقد برخی تطبیق‌پذیری‌ها است – نه می‌تواند با جاروبرقی خشک کند و نه واقعاً می‌تواند آلودگی‌های خیس را از فرش بمکد.

گزینه های ،ید

انتخاب ما