بهترین الگوهای لگو

بهترین مجموعه‌های Seglar قطعاً فقط ،اب‌بازی نیستند، آنها می‌توانند برای آموزش دادن به کودکان در مورد دنیا و دقیقاً نحوه عملکرد آن استفاده شوند. آنها همچنین می توانند منبع الهام برای بزرگ شدن باشند. ما تعدادی از جالب‌ترین سبک‌ها را گردآوری کرده‌ایم تا بتو،د با آنها سرگرم شوید.

پیروان لگو اکنون می توانند نوع خود را از Centuries Falcon بسازند، زیرا با جزئیات فوق العاده ای که در سال 2017 منتشر شد. این یکی از بزرگترین مجموعه های ایده های خلاقانه بود و شامل تعداد زیادی مینی فیگور بود. از عملیات Legend Wars. تنها مشکلی که می تو،م با این ببینیم، داشتن فضای کافی برای نشان دادن همه چیز است!

تقریباً ده سال پس از پخش برنامه تلویزیونی علمی تخیلی کوتاه و فیلم Comfort، عاشقان جاس ویدون همچنان به ابراز علاقه خود نسبت به سریال با طرفداران برجسته ادامه می دهند. این نوع مجسمه لگوی الهام‌بخش کشتی Comfort که به سادگی توسط آجرکار دیرک ون ه،روک ساخته شده است، نمونه‌ای عالی در این زمینه است. این نمایشی از نبوغ جامعه مشتاق و همچنین قدرت Profano است که écharpe می تواند در یک بنای یادبود در دسترس باشد.

منبع: https://www.intec.co.in/blog/the-very-best-lego-patterns/#utm_source=rss&utm_medium=rss?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=the-very-best-lego-patterns&utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=the-very-best-lego-patterns

اگر چیزی وجود داشته باشد که Seglar به خوبی انجام می دهد، ساختن مجموعه ها و معماری های شگفت انگیزی است که توانایی متمایز شدن از مخاطب را دارند. ما هنرمندان حرفه ای لگو را مشاهده کرده ایم که مجسمه های باورن،ی مانند پارک المپیک و ایستگاه سنت پانکراس در لندن و حتی یک نوار ، وگاس می سازند. با این وجود، صرفاً ساختمان‌ها نیستند که تخیل ما را جذب می‌کنند: همچنین تعداد زیادی طرح‌های شگفت‌انگیز Profano از حیوانات خانگی خانوادگی و نقش‌هایی از فیلم‌های معروف، نمایش‌های تلویزیونی و کتاب‌های الکترونیکی وجود دارد.