بهترین ارائه دهندگان خدمات مکان داده

یک ارائه‌دهنده خدمات مکان داده آنلاین، ،ب‌وکارها را با یک فضای آنلاین امن برای آپلود، ،ده‌فروشی و گردش اطلاعات مجهز می‌کند. یک VDR برای اه، مختلف بسیار خوب کار می‌کند، که شامل سرمایه‌گذاری‌های M&A و بررسی کارآفرینی می‌شود. برخی از شرکت‌های VDR نیز خدمات مشاوره و مدیریتی را برای ساده‌سازی رویه بررسی دقیق و اطمینان از یک معامله موفق ارائه می‌کنند.

یکی دیگر از انتخاب های برتر برای اتاق بسته های مجازی قطعا SmartRoom است که معمولاً یک محیط همکاری بسیار بصری و عملی برای پردازش M&A، بازسازی ساختار ،ب و کار و کنترل سرمایه گذاری های جایگزین ارائه می دهد. پلتفرم سازگار و سفارشی سازی آسان آن باعث می شود تا برای مجموعه ای از اندازه های تجاری من، باشد. فروشنده یک نسخه آزمایشی رایگان و گزینه های چندگانه، از جمله بسته های حجمی را ارائه می دهد.

برای امنیت بیشتر، SmartRoom از طریق احراز هویت دو مرحله‌ای، امضای الکترونیکی و سفارشی‌سازی آسان NDA، کنترل دقیق دسترسی به اوراق و داده‌ها را فراهم می‌کند. علاوه بر این، دارای یکپارچگی خارجی مانند DocuSign و Package است. عملکرد جستجوی قوی و ورود انفرادی (SSO) به کاربران اجازه می دهد تا بدون نیاز به افزونه با فایل های آنلاین کار کنند. این امر اجرای و استفاده از یک پلتفرم را در هر دو سیستم Windows Macintosh و Home برای کاربران آسان می کند. علاوه بر این، از انواع فرمت های سند نیز پشتیب، می کند و ممکن است به طور خودکار داده های حساس را ویرایش کند.

منبع: https://www.intec.co.in/blog/best-data-place-service-providers/#utm_source=rss&utm_medium=rss?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=best-data-place-service-providers&utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=best-data-place-service-providers باورها یک پلت فرم کاربر پسند ارائه می دهد که به راحتی قابل پیمایش است و شامل قابلیت های پیشرو در صنعت، مانند قابلیت کشیدن و رها ،، پشتیب، از 25 نوع فایل، نمایشگرهای اسکرول و برنامه های قابل حمل است. این راه حل همچنین به شما امکان می دهد یک رابط کاربری سفارشی ایجاد کنید و پلتفرم woking را بر،ب سفید بزنید. سایر ویژگی های حیاتی شامل مدیریت پیشرفته پرسش و پاسخ، هشدارهای فعالیت و تجزیه و تحلیل بصری است.