بهترین آبمیوه گیری سال 2023

ما از آبمیوه ای که با شاین فشرده و مقرون به صرفه Tribest ساخته شده بود، شگفت زده شدیم. پس از انتخاب ارتقاء ما، دومین آبمیوه با طعم بهتر را تولید کرد. با این حال، بازده آن کمی کمتر از سایر انتخاب های ما بود. شاین سبک است و نمای باریک تری نسبت به آبمیوه گیری های سایز کامل دارد، بنابراین در یک آشپزخانه کوچک جا می شود. این شرکت حتی پیشنهاد می کند که می تو،د با آن سفر کنید. این آبمیوه‌گیری تنها سه سال گارانتی دارد، و اگرچه هنوز نمی‌د،م که Shine در طول زمان در مقایسه با آبمیوه‌گیری‌های محکم‌تر و گران‌تر چگونه دوام می‌آورد، اما با توجه به قیمت پایین این مدل، این خوب است.

منبع: https://www.nytimes.com/wirecutter/reviews/the-best-juicer/?utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=RSS%20Feed

*در زمان انتشار قیمت بود 416 دلار.

این آبمیوه‌گیری در آزمایش‌های ما برخی از خوش طعم‌ترین آب‌میوه‌ها را ساخت و بهترین ضمانت‌نامه‌ای را دارد که در طول سال‌ها آزمایش این دستگاه‌ها پیدا کرده‌ایم.

گزینه های ،ید

فقط یک آبمیوه‌گیری اختصاصی می‌تواند نوشیدنی‌هایی درست کند که مانند نوشیدنی‌های گران‌قیمتی که از یک کافه می‌،ید، ابریشمی و خوش طعم باشند. پس از آبگیری بیش از 60 پوند سبزیجات برگدار، ریشه های فیبری و میوه ها در مدت 30 ساعت، ما فکر می کنیم که امگا VSJ843 بهترین ارزش را ارائه می دهد. در آزمایش‌های ما، این دستگاه آب سبزی سبز و صاف و آب هویج-سیب-زنجبیل خاکی و تند را تولید کرد. امگا در بین علاقه مندان به آبمیوه مورد علاقه ثابت قدم است و با بهترین گارانتی که ما پیدا کرده ایم پشتیب، می شود.

انتخاب ما

امگا VSJ843

برای علاقه مندان جدی به آبمیوه، کووینگ بهترین آبمیوه را درست می کند، و به لطف آبگیر بزرگتر، برای آبگیری قطعات بزرگتر محصول کارآمدتر است.

اگر یک آبمیوه‌گیری سطح ابتدایی هستید یا می‌خواهید دستگاه کوچک‌تری داشته باشید، آب‌میوه‌های صاف ابریشمی تولید شده توسط Shine ما را تحت تأثیر قرار دادند.

گزینه های ،ید

*در زمان انتشار قیمت بود 113 دلار.

ما دریافتیم که امگا VSJ843 بهترین ،یب از آبمیوه گیری بالا و دوام طول، مدت را با قیمتی من، برای این سبک آبمیوه گیری کند ارائه می دهد. آب این دستگاه کاملاً مرغوب‌ترین آبمیوه‌ای نبود که ما می‌چشیم، اما با این وجود تقریباً بدون پالپ و پر از طعم بود. در میان مدل‌هایی که آزمایش کردیم، امگا بالاترین میزان آب میوه را داشت و خشک‌ترین خمیر را پشت سر گذاشت. خود دستگاه نسبت به سایر آبمیوه گیری هایی که آزمایش کردیم مشخصات پایین تری دارد و با صدایی آرام کار می کند. گارانتی 15 ساله امگا تضمین می کند که این دستگاه در طول زمان حفظ خواهد شد. VSJ843 اتصالات اضافی برای کره های آجیلی ندارد، اما دقیقاً همان کاری را انجام می دهد که یک آبمیوه گیری عالی باید انجام دهد: آبمیوه عالی می سازد.

انتخاب ارتقا دهید

Kuvings EVO820

اگر می‌خواهید آبمیوه‌ای با بهترین مزه و دستگاهی با یک آبگیر عریض و آسان برای استفاده داشته باشید، فکر می‌کنیم Kuvings EVO820 ارزش سرمایه‌گذاری را دارد. این آبمیوه‌گیری آبمیوه‌های لو،ی را بیرون می‌کشید که درخشان‌ترین طعم‌ها را در بین تمام آبمیوه‌هایی که ما امتحان کردیم، داشتند. کانال تغذیه در EVO820 دارای دو دهانه با اندازه های مختلف است. و بزرگتر ریختن تکه های بزرگتر یا حتی محصولات کوچک و کامل مانند سیب را آسان می کند. یک صافی اختصاصی روی ظرف آبمیوه قرار می گیرد تا کف و رسوب اضافی را بگیرد، اما حتی بدون صافی، آب همچنان طعم عالی دارد. همچنین EVO820 دارای 10 سال گارانتی می باشد.

انتخاب بودجه