بررسی آنتی ویروس AVG – وبلاگ اینتک

خواننده ب،زار: AVG از تجزیه و تحلیل اکتشافی و یادگیری تج،ات برای کشف طیف وسیعی از خطرات از جمله ویروس‌های تروجان، ،‌ها، روت‌کیت‌ها، جاسوس‌افزارها، کریپ‌جکرها و باج‌افزارها استفاده می‌کند. اسکن هوشمند آن یک تأیید اولیه برای یافتن ب،زار در رایانه و درایوهای خارجی شما انجام می دهد، زیرا نگاه عمیق به آن کمی فراتر می رود، کل برنامه شما را رمزگشایی می کند و به دنبال آسیب پذیری هایی است که می تواند باعث هک یا حملات ب،زار شود.

ویژگی‌های اضافی مجموعه ممتاز شامل حفاظت‌های وب برای جلوگیری از پیوندها و فایل‌های خطرناک، ضد سرقت برای دستگاه‌های اندرویدی شما (فقط اندروید)، صفحه وب تاریک‌تر که گذرواژه‌های فاش شده را زیر نظر می‌گیرد و VPN محافظت‌شده است. استفاده از آن سخت نیست و در حالی که در پشت کار می کند سرعت سیستم را کاهش نمی دهد، و با داشتن داشبورد تمیز و راحت برای استفاده، نرخ تشخیص ب،زار عالی را ارائه می دهد. 2 هفته . قیمت آن کمی بالاتر از رقابت است، اما دارای یک آزمایش 30 روزه بدون ریسک و بازپرداخت کامل است.

منبع: https://www.intec.co.in/blog/avg-antivirus-review/#utm_source=rss&utm_medium=rss?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=avg-antivirus-review&utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=avg-antivirus-review فایروال: فایروال AVG معمولا قوی و قابل اعتماد است. مشخص می کند که در یک شبکه خصوصی یا عمومی هستید، و آن را قادر می سازد با سطوح مختلف حفاظت کار کند. همچنین از طریق ویژگی‌های دیوار آتش پیشرفته در بسته‌های پولی AVG Internet Protection و AVG Ultimate، پوشش نشت داده، اعلان‌های اسکن پورت و تشخیص جعل جعل را تج، خواهید کرد.

سایر ویژگی های امنیتی:

پس از مدتی طاقت فرسا به دنبال دانلود برخی از برنامه های آنتی ویروس رقیب رایگان، AVG تنها با چند کلیک ظاهر شد و با وجود اتصال به اینترنت نامرغوب من، با سر و صدای نامی تنظیم شد. داشبورد ساده و تمیز، معاینه امنیتی بالا را نمایش می دهد و به شما امکان می دهد اسکن های زنده دستی را انجام دهید. رابط کاربری با وجود این واقعیت که با پنجره‌های بازشو روزانه فقط برای افزونه‌های AVG که در برنامه‌ای که انتخاب کرده‌اید گنجانده نشده‌اند، فروش سنگینی دارد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار