با رمانتیک ترین رستوران های تهران آشنا شوید

استفاده از تزئینات و اکسسوری های سنتی و قدیمی مطابق با طراحی دکوراسیون رستوران زیبایی فضای داخلی را دو چندان می کند. امروزه طراحی سنتی به یکی از پرطرفدارترین سبک های دکوراسیون برای رستوران های ایرانی تبدیل شده است که اصلی ترین متریال آن را آجر قزاقی سنتی تشکیل می دهد. طراحی کافه رستوران سنتی با آجر قزاقی اصفهان بهترین فضا را برای سرو غذاهای ایرانی و سپس نوشیدنی در فضایی آرام بخش و دلنشین فراهم می کند. باید از رنگ هایی در طراحی دکوراسیون رستوران سنتی انتخاب کرد که فضایی لذت بخش و با آرامش ذهنی برای مشتریان فراهم شود.

بهعنوانمثال طراح باید چیدمان و طراحی فضا را بهگونهای انجام دهد که ورود و خروج مشتریان بدون مزاحمت برای کسانی که نشستهاند انجام گیرد و کارکنان فست فود نیز بدون ایجاد مزاحمت برای مشتریان بتوانند به آنها سرویس مناسب را بدهند. معمولاً هود نیز در این روش چیدمان و طراحی آشپزخانه صنعتی در بالای قسمت مرکزی قرار میگیرد. اینکه آشپزخانه دیده شود یا نه، به اهداف و سلیقه کارفرما بستگی پیدا می­ کند. حتما تا به حال برایتان پیش آمده که طراحی داخلی رستوران سنتی یا مدرنی برایتان جذاب و دلنشین به نظر بیاید. به همین دلیل این کار یکی از سخت ترین و پیچیده ترین وظایف طراحان و معماران با سابقه در این زمینه است و آن ها ماموریت دارند که ایده های ناب خود را با استاندارد های سنتی در ایران تلفیق کنند تا فضایی جذاب و دل نشین برای مخاطبان طراحی کنند.

دکوراسیون داخلی رستوران فست فود

نورپردازی از فاکتورهای مهم و اساسی دیگر در طراحی رستوران است که پیاده سازی و اجرای آن نیز با توجه به سلیقه ی کارفرما و تخصص طراح متناسب با طرح می باشد. طراحان برای طراحی داخلی رستوران، اصول اساسی را باید توجه و رعایت کنند. کف پوش ها، دیوار پوش ها، طراحی های روی سقف در دکوراسیون داخلی رستوران ایرانی باید با استفاده از معماری ایرانی یا اسلیمی و رنگ ها و نقش های سازگار با فرهنگ ایرانی طراحی و غنی گردند.

دلیل نامگذاری کابینت انزو، به دلیل شرکت تولید کننده این نوع طراحی داخلی رستوران ساده کابینت هست. بدون شک در رستوران هایی که به عنوان یکی از فضاهای پر رفت و آمد افراد برای صرف وعده های غذایی شناخته می شوند، انتخاب رنگ در کنار مشخصه زیبایی باید متناسب با سبک رستوران و ذائقه افراد باشد. شما می توانید با ایجاد یک پاسیو منظره ای زیبا مملو از گل و گیاهان زیبا در دکوراسیون داخلی کافی شاپ و رستوران خود، ایجاد نمایید. این پارک را در می توان به نوعی یک شهر کوچک با زیرساخت های کامل به حساب آورد که در آن شهربازی موضوعی و زمین های بازی کودکان، موزه اسباب بازی، یک باغ وحش بزرگ استانبول، 300 مرکز خرید، 100 کافه و رستوران، پارکینگ رایگان سرپوشیده، کارواش، استادیوم کنسرت 10 هزار نفری، و هتل های 4 ستاره برای اقامت است.

طراحی و دکوراسیون داخلی رستوران

چوب و سفالهای آبی و قهوهای به همراه موزاییکهای آبی را در اکسسوریها به کار ببرید. هنگامی که شما در مورد دکوراسیون داخلی رستوران فکر می کنید، شما برای آن فضاهای داخلی شگفت انگیز را به ارمغان می آورید. برای شروع طراحی رستوران های مدرن یا هر رستورانی باید به چند مورد توجه کرد. داشتن یک موسیقی متناسب با محیط که گاهی باید موسیقی ملایم و بی کلام باشد و گاهی یک موسیقی سنتی اصیل می تواند مکملی برای پیشنهادها و قوانینی که در بالاتر به آنها اشاره کردیم باشد.

دکوراسیون داخلی رستوران ایرانی

ساخت انواع میز با ابعاد سفارشی شما ، در کوتاهترین زمان ممکن در مجموعه زد دیزاین انجام می شود . البته کابینت ممبران فقط مدل های کلاسیک نداره و میتونیم کابینت مدرن هم با این متریال بسازیم که کاربرد کمتری نسبت به مدل های کلاسیک داره. یکی از امکانات منحصربهفرد این رستوران در مقابل دیگر رستورانها با فضای باز، قابلیت گرمایش از کف تختهاست که باعث میشود این رستوران حتی در فصول سرد سال هم یک گزینه در بین انتخابهای شما باشد. امروزه فضاهایی با نام کافه رستوران ها وجود دارد که با طراحی دکوراسیون سنتی با نمای آجر قزاقی دو نوع خدمات سرو غذا و سرو نوشیدنی را ارائه می دهند. نور پردازی روی نمای آجر قزاقی فضای سنتی رستوران را متفاوت می کند که البته سبک نورپردازی در اینجا با توجه به نحوه چیدمان و فضای رستوران، بسیار مهم می باشد.

دکوراسیون داخلی رستوران ایتالیایی

در طراحی داخلی رستوران های کوچک معمولا مهم ترین عامل، فضاست. نمای خارجی یک رستوران یا کافه رستوران نشان دهنده نمونه ای از دکوراسیون داخلی و نوع سرو غذاهای آن می باشد. در آجر آنلاین می توانید رنگ ها و طرح های متنوعی از آجر نمای قزاقی را مشاهده نمایید. ۞ استفاده از روکش های ابریشمی و مخملی برای صندلی ها می تواند جلوه ای صد چندان به محیط وسیع رستوران ایتالیایی ببخشد؛ جلوه ای که هر نگاهی را مجذوب خود می کند.

طراحی داخلی رستوران های مدرن و سنتی با کمترین هزینه و بازدهی بالا انجام می شود. همانطور که از نام رستوران سنتی انتظار می رود تصور بسیاری از افراد فضا و دکوراسیونی به سبک سنتی می باشد که فضایی لذت بخش و آرام بخش را به خصوص برای ایرانیان تداعی می کند. از آنجایی که در فرهنگ ایرانی آب نقش ویژه ای دارد و در کل صدای آب یک عامل آرامش بخش است، استفاده از آب در طراحی داخلی رستوران سنتی ایرانی در کنار موارد طبیعی و گیاهانی همچون ماهی قرمز و گل شمعدانی خالی از لطف نیست.

در طراحی دکوراسیون رستوران مصالح و وسایل، نور پردازی جذاب و مناسب، نوع کفپوش و طراحی سقف رستوران، کاغذ دیواری، نقاشی دیواری، تزئینات داخلی، پخش موسیقی و … در دکوراسیون رستوران سنتی فضا را در دید مشتری جذاب تر خواهد کرد. طراحی ایوان، ستون های بلند، طاق های گنبدی شکل و ویترین های سنتی از بارزترین مشخصه های یک رستوران سنتی می باشد که می توانید با آجر قزاقی سنتی این نماها را خاص تر کنید. از آن جایی که آجر قزاقی نمای سنتی را در طراحی دکوراسیون ها ایجاد می کند، در انتخاب رنگ آن نیز باید توجه ویژه ای داشت. اگر سنگ یا چوب یا نمای ساده است، مشکب است، راهراه است، دو رنگ است یا رنگارنگ ، این کمک میکند رستوران شما منحصر باشد و افراد برای آمدن به آن شور و اشتیاق داشته باشند. بنابراین در دکوراسیون رستوران کوچک دقت کنید که از رنگ روشن و بافت ساده استفاده کنید تا فضا بزرگتر دیده شود.

درنورپردازی های مخفی در رستورانهای ایتالیایی، از انواع لامپ ها استفاده می شود. امتیاز اضافه می گیرید اگر پاسیو خود را مانند آنها در اطراف درختان بزرگ بسازید. هوای تهویه شده و مطبوع یکی از آن فاکتورهایی است که هر مشتری به آن توجه میکند اگر دودی و گرمایی که وسایل پخت و پر آشپزخانه ها تولید میکنند به فضای داخلی رستوران راه پیدا کند قطعا باعث ناراحتی مشتری ها خواهد شد. قطعا در جایی که دود جمع شود یا گرما و سرمای هوا زیاد باشد، نمی توان میزبان تعداد قابل توجهی از مشتریان بود. قطعا افراد جذب مکان هایی می شوند که علاوه بر کیفیت بالای غذا و خدماتی که برای مشتریان ارائه می دهد، برای ایجاد فضایی جذاب و ایده آل به ظاهر و نماسازی آن در سبک و طراحی باید توجه ویژه ای شده باشد.

برای مثال رستوران کوچک بیشتر به ظرفیت رستوران خود توجه میکند در حالیکه در رستوران بزرگ و معتبر تاکید بیشتر روی آرامش و راحتی مشتریان است. وقتی صحبت از دکوراسیون داخلی رستوران میشود، نورپردازی بسیار اهمیت پیدا میکند. هزینه های طراحی داخلی رستوران، هزینه اضافی یا سرمایه گذاری؟ اما همانطور که می دانید با خرید آجر نما قزاقی به قیمت درب کارخانه می توانید به میزان قابل توجهی در هزینه کلی پروژه ساختمانی خود صرفه جویی نمایید. اگر شما هم قصد دارید کافه رستوران سنتی با خدمات متنوع ایجاد کنید و قصد خرید آجر قزاقی سنتی از آجر آنلاین را دارید پیشنهاد می شود مقاله جامع راهنمای خرید آجر قزاقی قیمت مناسب و با کیفیت را مطالعه نمایید. علاوه بر اینها این نکته را از یاد نبرید که شما سر آشپز یک رستوران هم هستید و باید مشتریان خود را نیز راضی نگه دارید.

آجر آنلاین در این مطلب، برای طراحی با آجر قزاقی به شما ایده هایی می دهد. آجر قزاقی نمای آجری سنتی زیبایی را به نمای ساختمان رستوران می دهد که در طرح ها و رنگ های مختلف قابل استفاده است. برای داشتن یک رستوران سنتی متفاوت اولین قدم ایجاد نمای آجر قزاقی به همراه طاق یا پنجره های چوبی در طراحی نمای خارجی یک رستوران سنتی می باشد. بنابراین نمای خارجی آن باید با سبک دکوراسیون داخلی رستوران منطبق و هماهنگ باشد.

اصول طراحی داخلی رستوران

بنابراین انتخاب رنگ نور و شدت آن در دکوراسیون رستوران مدرن باید کاملا عاقلانه و منطقی باشد تا افراد را برای مدت زمان بیشتری در رستوران نگه دارد. برای آن که بتوان این فضا را جذاب تر و دلنشین تر کرد، ترفندهایی در ادامه معرفی شده است که پیشنهاد می شود از دست ندهید. کافیست با کمی خلاقیت این نما را جذاب تر کنید. رنگهای ساده و با زمینه گرم بسیار موثرتر از رنگهای درخشان هستند. و اما یک دکوراسیون کافی شاپ ساده با یک ترکیب رنگ معرکه!

طراحی داخلی رستوران در تهران

متخصصان این حوزه کاری اشتراکی از دو رشته معماری و طراحی را انجام می دهند و سعی دارند علاوه بر خلق محیط های جذاب و زیبا، از فضای داخلی آن نیز حداکثر استفاده و بهره را ببرند. آجر نما قزاقی در آجر آنلاین از رنگ های جذابی همچون گلبهی، زرد، پوست پیازی، ابلق و قرمز موجود می باشد و همچنین این تنوع رنگی را در آجر کف قزاقی نیز می توانید مشاهده کنید و از آن به عنوان کفپوش رستوران خود استفاده کنید. امروزه دکوراسیون داخلی رستوران ایرانی به صورت مدرن و سنتی با در نظر گرفتن سلیفه همه افراد توسط طراحان زبردست انجام می گیرد.

برای طراحی دکوراسیون فست فود بیرون بر باید به اندازه ی فضای موجود توجه کرد تا با چیدمان مناسب از همه ی فضا، استفاده درست کنیم.اصولا رستوران های بیرون بر نسبت به بقیه رستوران ها فضای کمتری دارند.در این نوع فست فود فضای بیرونی بسیار دارای اهمیت می باشد و می توان با استفاده از رنگ های شاد و نورپردازی زیبا نظر مشتری را جلب کرد.می توانید از المان های مختلف و چشمگیر در دیوار بیرون رستوران استفاده کنید و یا طراحی های مدرن سیاه و سفید بکار بگیرید. مثلا انتخاب رستوران از نوع ایرانی، اروپایی، آسیایی، شرقی و یا هر نوع غذای دیگری که قصد طبخ آن وجود دارد به یک چیدمان منطقی و خاص برای مجموعه کمک می کند و اجازه می دهد تا رستوران به عنوان یک برند معتبر و خاص در بین افراد شناخته شود. نورپردازی مناسب، زمان نشستن و حضور افراد را در یک رستوران برای صرف غذای خود مشخص می کند؛ به طوری اگر نور با شدت بیشتر و به صورت مستقیم بر میز افراد تابیده شود باعث ایجاد یک احساس عجله در خوردن غذا و ترک هر چه سریعتر محل در ذهن می شود.