بایگانی‌های گوشواره گالری طلای هور فروش آنلاین طلا | hsaatchi

هفته‌نامهٔ امرداد، شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۱، سال سیزدهم، شمارهٔ ۲۸۷، ص ۳. کلیه حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت وتعلق به گالری طلا ماوی می‌باشد. بهتر است در هنگام شستن صورت، از خیس شدن گوشواره جلوگیری کنید، زیرا امکان دارد رطوبت بر روی گوشواره لک ایجاد کند و شفافیت آن را از بین ببرد.

گوشواره قلب کدE953

بایگانی‌های گوشواره گالری طلای هور فروش آنلاین طلا | hsaatchi با توجه به وجود این تنوع، باید قبل از خرید هر نوع گوشواره به خصوص گوشواره طلا، به نکات مشخصی توجه کرد. به همین دلیل در این مطلب به همه نکاتی که باید پیش از خرید گوشواره طلا بدانید، برای افزایش آگاهی شما اشاره کرده‌ایم. گوشواره نقره كد EN597 از برند اقليمه با عيار 925 شامل گوشواره ای با طرح قلب حجم دار به ابعاد 0.8 در 0.7 سانتیمتر می باشد. محافظ پشت گوشواره از جنس پلاستیک بوده و اين گوشواره ظریف بخاطر طراحي زيبا و ساده جلوه بسیار زیبایی روی گوش داشته و مناسب استفاده به صورت روزانه یا دادن هدیه ای خاص می باشد… گوشواره نقره كد EN588 از برند اقليمه با عيار 925 شامل گوشواره ای به ابعاد 1.6 در 1 سانتیمتر می باشد.

قفل دیگر، فشاری است که با فشار دادن میله در محفظ بسته می‌شود. سوزن گوشواره وارد گوش می‌شود و پشت آن یک محافظ پلاستیکی، گوشواره را در گوش نگه می‌دارند و مانع از افتادن آن می‌شود. اگر موی بلندی دارید، بهترین گزینه گوشواره‌هایی است که آویز دارند و بلند هستند. افرادی که پوستی با تن سرد دارند، رنگ رگ‌های قسمت زیرین مچ دست یا روی مچ دست آن‌ها آبی یا بنفش است. بیشتر جواهرات طلا و پلاتین را می توان با یک تمیز کننده غیر ساینده، نگهداری و مراقبت کرد. جواهرات خود را مرتباً بررسی کنید تا مطمئن شوید بندها و اتصالات آنها کاملا محکم و ایمن هستند.

گوشواره کلیپسی دورج بیضی طلا کد ۲۲۲۹

این گوشواره‌ها معمولاً با سنگ‌های قیمتی مانند توپاز، یاقوت و طلا انلاین غیره همراه هستند. فرقی نمی‌کند مدل لباس شما چگونه است، در هر صورت گوشواره طلای میخی با آن‌ها ست می‌شود. بعد از انتخاب هر مدل گوشواره طلا در سایت دیجی‌زرگر، وزن گوشواره، اجرت ساخت، سود فروشنده و مالیات آن به صورت کاملاً واضح و به‌روز مشخص شده است. با دانستن این اطلاعات، می‌توانیدقیمت گوشواره طلا زنانهو مردانه را به راحتی محاسبه کنید.

  • اصولا خانم‌ها ممکن است در مهمانی‌ها با توجه به نوع لباس خود از گردنبند استفاده نکنند، اما گوشواره به خصوص گوشواره‌های دارای الماس، جز جدایی‌ناپذیر زیورآلات آنها در کنار دستبند است.
  • خصوصا گوشوارههایی که سنگهای قیمتی دارند نیاز به کمی مراقبت و تلاش اضافی دارند.
  • گوشواره نقره كد EN581 از برند اقليمه با عيار 925 شامل گوشواره ای به ابعاد 1 در 1.4 سانتیمتر می باشد.
  • سوزن گوشواره وارد گوش می‌شود و پشت آن یک محافظ پلاستیکی، گوشواره را در گوش نگه می‌دارند و مانع از افتادن آن می‌شود.