بانک اطلاعات آموزشی صرافی کوینکس CoinEx ⭐️⭐️⭐️معامله انواع رمزارز -ایران ارز دیجیتال

افرادی که قصد معامله ارزهای دیجیتال را دارند یا به تازگی وارد این عرصه شده اند، باید به دنبال صرافی مطمئنی باشند تا بتوان ارزهای دیجیتال را به پول کشور خودشان تبدیل کرد. نکته: روال کاری برای باز کردن و بستن معامله ی Short هم مانند معامله ی Long می باشد. کاربر kamal: با فیلتر باید کوینکس باز کنیم بدون فیلتر نمیشه. کاربر HARDIN: ظاهرا صرافی کوینکس از دسترس خارج شده وقتی با فیلتر شکن میری وصل میشه. این یعنی شما با خیال راحت و بدون استفاده از فیلتر شکن قادر به استفاده از این صرافی هستید. برای این کار از منوی Account بر روی لینک Account Settings کلیک کنید و از قسمت Security settings گزینه TOTP Authentication را انتخاب کنید، سپس نرم افزار Google Authenticator را بر روی گوشی موبایل خود نصب کنید در اینجا یک بارکد QR به شما نشان میدهد که با اسکن کردن ان درون نرم افزار نصب شده در موبایلتان کد 2fa برای شما فعال می شود.

همچنین کارمزد Maker و Taker در برخی معاملات متفاوت است که لیست کامل کارمزدها را در جداول زیر مشاهده میکنید. همچنین در تیم روز ارز ما یک لینک رفرال برای شما آماده کرده ایم که از طریق آن میتوانید در کارمزد معاملات خود تا ۶ درصد Kick back بهره مند شوید به عبارتی تا ۶ درصد از کارمزد معاملات به شما بر خواهد گشت. این مشکل از طرف کوینکس نیست و هیچ محدودیتی برای آی پی کشور ایران از طرف کوینکس وجود ندارد. به اطلاع میرسانیم که این مشکل از طرف کوینکس نیست و هیچ محدودیتی برای آی پی کشور ایران از طرف کوینکس وجود ندارد.

این اتفاق واکنشهای زیادی را در فضای مجازی به همراه داشته است. اگر تمام مواردی که در اینجا به آنها اشاره شد را رعایت کنید، میتوانید تا حد زیادی اطمینان داشته باشید که بیت کوینهای شما همیشه محفوظ خواهند ماند و هر اتفاقی هم که بیفتد به آنها دسترسی خواهید داشت. چگونه ارزهای دیجیتال را مبادله کنیم؟ کوینکس یک سرویس جهانی حرفهای مبادله رمز است که در سال ۲۰۱۷ توسط یانگ هایپو راه اندازی شده است. کوینکس یک صرافی جهانی ارزهای دیجیتال است که در سپتامبر 2017 راه اندازی شد، این پلتفرم هم اکنون خدمات مختلفی از جمله معاملات Spot, قرارداد های آتی Perpetual یا همان معاملات Futures، معاملات margin, خدمات ماینینگ، خدمات تبدیل ارزها (Swap) بر اساس متد AMM و دیگر امکانات مرتبط با ترید ارائه میدهد. این اشکال از طرف خود صرافی کوینکس نیست و اعلام هم کردن. لطفا اینترنت خود را امتحان کنید و در صورت لزوم اگر اشکال برطرف نشد میتوانید از فیلتر شکن استفاده کنید.

تاکنون صرافی کوینکس رابط کاربری خود را مجهز به چند زبان مختلف مثل چینی، روسی، ژاپنی، کره ایی و غیره کرده و خدمات ترید بین المللی را به بیش از صد منطقه و کشور صرافی coinex ارائه می دهد. هیچ صرافی برای نگه داری طولانی مدت دارایی های شما مناسب نیست و همانگونه که از اسم صرافی پیداست از آنها فقط بعنوان یک صرافی استفاده کنید و نه کیف پول، و در صورتی که میخواهید داراهایی خود را به صورت بلند مدت نگه داری کنید از والت استفاده کنید. آیا صرافی کوینکس برای ایرانی ها امن است؟ اما صرافی کوینکس تاکنون ایرانیان را تحریم نکرده است؛ از این رو کاربران ایرانی زیادی از این صرافی استفاده میکنند.

این اشکال از طرف خود صرافی کوینکس نیست و اعلام هم کردن.

افرادی که حساب کاربری آنها تایید نشده، دارای محدودیت در برداشت از حساب خود هستند، در حالی که کاربران تایید شده در صرافی کوینکس محدودیتی نخواهند داشت. دارایی های صرافی کوینکس بر روی والت های چند امضایی نگه داری می شود و از این بابت از امنیت بالایی برخوردار است و همچنین امکانات امنیتی مناسبی برای کاربران فراهم می کند که این امکانات شامل 2FA یا تایید دو مرحله ای و کد آنتی فیشینگ می باشد که پیشنهاد می شود حتما آنها را فعال کنید. 6. ایمیل خود را بررسی کنید، کد تایید ایمیل ارسال شده به صندوق ایمیل خود را وارد کنید.