این پنکه گزاف بی سیم Geek Aire ارزش هر پنی را دارد

به طور کلی فن های مغازه کوچکتر و حجیم تر هستند. ا،ر آنها با باتری عرضه نمی شوند (فرض این است که شما قبلاً در سیستم ابزار مارک ،یداری شده اید و چندین باتری پشتیبان و شارژر دارید) و فقط میلواکی با آداپتور برق متناوب عرضه می شود. Ryobi را می توان از سیم داخلی خارج کرد و DeWalt فقط باتری را خالی می کند.

هر سه نیز دارای ضمانت خوب یا بهتر از گارانتی 1 ساله Geek Aire هستند (Miwaukee دارای 1 سال گارانتی محدود است در حالی که Ryobi و DeWalt دارای 3 سال ضمانت محدود هستند). DeWalt همچنین می گوید که دارای رتبه IP54 است، در حالی که دو مارک دیگر سطح مقاومت در برابر آب را نشان نمی دهند.

نتیجه نهایی (فعلا)

این زیبایی با تیغه های ف،ی 360 درجه می چرخد، در دو حالت روی پاهای خود می نشیند و وزن آن کمتر از 7 پوند است. این شرکت می‌گوید بسته به سرعت فن، باتری با یک بار شارژ تا 20 ساعت دوام می‌آورد. در آزمایش‌های من، حدود 5 ساعت طول کشید تا باتری در بالاترین تنظیم و بیش از 20 ساعت در پایین‌ترین حالت خاموش شود—یک چراغ نشانگر وجود دارد که به شما نشان می‌دهد چقدر آب باقی مانده است.

این بدان م،ا نیست که نقصی وجود ندارد، اما معامله شکن نیست. محفظه باتری در نسخه اصلی همیشه خاموش می شد، مشکل آزاردهنده ای که به نظر می رسد با این نسخه جدیدتر برطرف شده است. اما هر دو نسخه از فن دارای دستگیره های برق نسبتاً ظریفی هستند که اگر در جهت اشتباه کوبیده شوند، ممکن است بشکنند.

سه طرفدار فروشگاه، از ریوبی، دی والت و میلواکی
برخی از رقابت طرفداران فروشگاه در حال حاضر در حال آزمایش است. ع،: Annemarie Conte

چرا Geek Aire احتمالا بهتر از یک طرفدار مغازه برای خنک نگه داشتن شما است

پنکه ای که من در ابتدا ،یدم، یک نسخه 12 اینچی با بدنه پ،تیکی، اکنون به نظر می رسد فقط در یک نسخه مه آلود (سرگرم کننده است، اما برای انعطاف پذیری داخل/خارج از خانه که می خواستم ایده آل نیست، و برای ما عینک پوشان کاملا آزاردهنده است). پنکه اصلی که ،یدم 120 دلار قیمت داشت که در آن زمان گزاف به نظر می رسید، اما به سرعت ارزش خود را ثابت کرد. من از آن زمان یک نسخه بدنه ف،ی 12 اینچی ،یداری کردم.

باحاله؟ آره. باحال به نظر میرسم؟ چه ،ی اهمیت می دهد. پشه‌ها را دور نگه می‌دارد، عرق پیش،‌ام را از بین می‌برد، و بدخلقی را از رفتارم دور می‌کند.

برای هر سه موردی که تا به حال تست کردم، هر بار که نیاز به شارژ مجدد باتری دارید، باید آن را از فن خارج کرده و روی ایستگاه شارژ مستقل خود قرار دهید. اگر قبلاً در یک سیستم ابزار ،یداری شده اید و چندین باتری دارید، می توانم جذابیت داشتن یک فن را ببینم که با باتری شما کار می کند. آنها به گونه ای ساخته شده اند که در برابر ضربه زدن مقاومت کنند و دارای سوراخ های کلید در پایین هستند تا بتوان آنها را در چندین موقعیت آویزان کرد.

این مقاله توسط هری سایرز و کریستین رایان ویرایش شده است.

منبع: https://www.nytimes.com/wirecutter/blog/geek-aire-fan-worth-every-penny/?utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=RSS%20Feed

اگر از فن خود استفاده نکنم، دیگران ممکن است از هجوم لذت بخش آن لذت ببرند. اما اگر به آن نیاز داشته باشم، مال من است – اگرچه آنها می توانند در منطقه نسیم خنک من بنشینند (پنکه نوسان نمی کند، بنابراین فقط یک خط مستقیم باد ملایم است). در یک روز به خصوص گرم، بادی، سگ من، هیچ ابایی از این ندارد که من را به طور مستقیم از طرفدار محبوبم مسدود کند.

چرا من طرفدار Geek Aire را دوست دارم

وقتی از آن در داخل استفاده می‌کنم، آن را به برق وصل می‌کنم، و آن را از پریز جدا نگه می‌دارم تا هنگام استفاده از بیرون، نسیم باشکوهش را وزش دهم (بدون سیمی برای کوبیدن!). صفحه کنترل سرعت متغیر آن به من این امکان را می دهد که در عرض چند ث،ه از نسیم ملایم به بادهای تند و تند حرکت کنم، از حالت زمزمه-آرام -مثل خش خش برگ ها- در پایین ترین حالت، از برق جدا شده و با صدایی که به همان اندازه زیاد است حرکت کنم. پرنده در بالاترین سطح وصل شده خود تماس می گیرد. برای حفظ عمر باتری، فن هنگام قطع برق به طور خودکار برق را کاهش می دهد.

هیچ هوای مرکزی در خانه 100 ساله من وجود ندارد، و در روزهای سخت تابستان، همه بستنی های دنیا یا فرو رفتن در است، بچه نمی توانند مرا خنک کنند. انتخاب‌های Wirecutter برای فن‌های سیمی در فشار دادن هوا به مکان‌های من، فوق‌العاده هستند، اما اگر بخواهید در فضای باز حرکت کنید آزاردهنده هستند. اگر انتظار دارید کاملاً متحرک باشید، طرفداران دستی – مانند رو،مه‌نگار پارک موضوعی Carlye Wisel که به دیزنی آورده است – می‌توانند خوب باشند. اما زم، که من فقط در حال وقت گذر، هستم، به هیچ چیز فوق سبکی نیاز ندارم.

هواداری که روز را نجات داد

با توجه به نظرات مبنی بر اینکه یک طرفدار فروشگاهی همین کار را انجام می دهد، من در حال حاضر در حال آزمایش انواع فن های فروشگاه کوچک از مارک های ابزار اصلی-Milwaukee، Ryobi و DeWalt هستم، و قصد دارم ماکیتا را نیز آزمایش کنم. در حالی که من به نتیجه نهایی نرسیده ام و هنوز هم سعی می کنم به آنها تکان بدهم، آنها محدودیت های خود را دارند.

اگرچه حدود 3 ساعت طول می کشد تا شارژ شود، اما می تو،د باتری را در حین کار، فن شارژ کنید که بسیار مفید است. محفظه مقاوم در برابر آب برای باتری لیتیوم یونی از نفوذ رطوبت جلوگیری می کند (شرکت می گوید دارای استاندارد IPX4 است، بنابراین پاشیده شدن آب به احتمال زیاد تأثیری بر آن نخواهد داشت).

بنابراین وقتی یکی از دوستان فن Geek Aire خود را به من نشان داد، یک ماشین باد قابل حمل، قابل شارژ و باتری دار، من فوراً یکی را برای خودم سفارش دادم. دو روز بعد رسید و اولین چیزی که به بچه‌هایم گفتم این بود: «هوادار من. مال شما نیست. طرفدار خودت را بگیر.» این تنها چیزی است که من واقعاً با قو،ن اساسی روشن برای خودم ،یدم. ی،ی بر خلاف کلاه آفتاب‌گیر، صندلی ساحلی، و هر لوله‌ای از بالم لب که تا به حال داشته‌ام – که همه‌ی آن‌ها در لحظه‌ای که جعبه در ایوان جلویی فرود آمد، بلافاصله به ملک خانواده‌ام تبدیل شد.

بنابراین در حالی که من فکر می کنم طرفداران فروشگاه می توان کار، من هنوز هم Geek Aire را به ،وان یک فن قابل حمل عالی توصیه می کنم. حمل آن از مک، به مکان دیگر آسان است، عمر باتری و انعطاف پذیری شارژ باتری در حین استفاده از فن برای استفاده روزمره بیش از اندازه کافی است و در ا،ر خانه ها کمی بیشتر از پنکه های مغازه به نظر می رسد.

یک روز جولای 90 درجه بود که مرا ش،ت. رطوبت، هوای راکد، دانه‌های عرقی که با SPF من مخلوط شده و دوغاب اسیدی تشکیل می‌دهد که مستقیماً به چشمم می‌ریزد. من به اندازه کافی غذا خورده بودم. وقتی گرمم بد می شود، و به من اعتماد کنید، هیچ ، نمی خواهد با بدخلقی های ناشی از گرما مق، کند.

دسته با قابلیت حمل آسان به من این امکان را می دهد که آن را در حالی که هنوز در حال کار است بردارم و آن را از اتاقی به اتاق دیگر و از داخل خانه به بیرون، و همچنین در سفرهای کمپینگ و گردهمایی در فضای باز در قلب تابستان بیاورم.