انواع پله دوبلکس در طراح های حول محور، اسپایدری، کپسولی و معلق | elitarchgroup

یکی از راه کارهای بسیار ساده و در عین حال کاربردی و اقتصادی برای طراحی یک راه پله مدرن، شیک و جذاب، استفاده از گل و گیاهان در دیزاین و دکور پلکان است. نورپردازی می تواند زیبایی راه پله مدرن خانه شما را چندین برابر کند و نمایی لوکس و خیره کننده به آن دهد. پله مدرن که قانون و قواعد خاصی برای طراحی آن وجود ندارد و تنها محدودیت، قوه تخیل و خلاقیت طراح است. در این مدل سنت ها شکسته شده و سعی در کاهش فضای اشغالی و افزایش کاربرد آن برای زندگی مدرن است. که می تواند از یک به دیوار به صورت مخفی اتصال یابد و به ظاهر معلق به نظر برسند اما شاسی مستحکم در داخل دیوار، مقاومت زیادی برای پله ایجاد می کند و با استفاده از نرده کابلی یا شیشه ای از ارتعاش سمت دیگر هم به صورت کامل جلوگیری کرد. مدل مارپیچی یا دایره ای، طرحی کلاسیک و بسیار محبوب است که در میان تمامی نسل ها مقبولیت دارد.

پله چوبی معلق

طراحی نمونه و منحصر به فرد پله دوبلکس می تواند.دکوراسیون داخلی را به کانون توجه همگان تبدیل کند.و حتی از پرت شدن فضا در دسترس ساختمان جلوگیری کند. در این میان فرایند اجرای پله فلزی با قوطی به فضای خانه بستگی دارد و مدل آن نسبت به اندازه محیط متفاوت است. پله فلزی تاشو نیز درست همانند درب ریلی مدرن کاربردی است و در مینیاتوری کردن فضا نقش مهمی دارد.

اگر متوجه نشده اید باید خدمت تان عرض کنم که در این راه پله نرده ها عضو اصلی و نگه دارند کف پله ها هستند. خوب به نحوه اتصال ها دقت کنید، ما همیشه نرده ها را در نقش دیگری دیده ایم، اما در طراحی این راه پله مدرن نرده ها علاوه بر نقش حمایتگر نقش نگه دارنده اصلی را نیز بازی می کنند. فکرش را بکنید پله های خانه تان را باکس ها و یا جعبه بتنی تشکیل دهند که به دیوار متصل هستند و روی آن ها یک قطعه چوب قرار گرفته است تا سطح بتن باعث آزار و اذیت پاهای شما نشود. و در نهایت؛ در تزیین راه پله با گل و گلدان، همیشه لزومی به چیدمان این اکسسوری زیبا و انرژی بخش بر روی پله ها نیست و می توانید از دیواره های مجاور راه پله، فضای زیر راه پله و یا دیوار و کف پاگرد برای قرار دادن گل و گلدان استفاده کنید. چوب و شیشه های ساختمانی خصوصا اگر بخواهید از آن ها برای کف سازی پلکان هم استفاده کنید، هزینه های بسیار بالایی دارند و شاید بد نباشد پیش از اقدام به طراحی و پیاده سازی علاقه مندی هایتان، سری به قیمت ها بزنید!

پله فلزی کد ۹۰۱۳

انواع پله دوبلکس در طراح های حول محور، اسپایدری، کپسولی و معلق | elitarchgroup

راه پله دوبلکس کلاسیک مارپیچی را می توان با عناصر مدرن بسیار جذاب و مشاوره اجرا لوکس نمود. اکنون راه پله دوبلکس دیگر تنها موظف به برقراری ارتباط بین دو طبقه نیست، بلکه بین اجزاء و عناصر ساختمان ارتباط برقرار کرده و هارمونی ساختمان را چندین برابر می کند. بنابراین انتخاب نوع پله ها و طراحی آن اهمیت شایانی در نتیجه نهایی و بدست اوردن ماحصلی مطلوب دارد که تنها با مشارکت تیمی مجرب و باسابقه تحقق می یابد. پله دوبلکس مدرن مزیت های بسیاری خواهد داشت.که به آن ها اشاره خواهیم کرد.

  • پله مدرن چوبی از یک اسکلت فلزی با روکشی از ورق های ام دی اف چوبی در طرح های متنوع به همراه نرده های ایمنی از جنس شیشه، کابلی فولادی و استیل جلوه ای از طراحی صنعتی در ترکیب با ظاهر سنتی چوب را ارائه می دهد.
  • استانداردهای تعیین شده در طراحی و ساهت پله مدرن فلزی موارد متعددی را دربر دارد که در ادامه هریک از این موارد و حدود تعیین شده برای رعایت آن‌ها بیان می‌شود.
  • یکی از راه کارهای بسیار ساده و در عین حال کاربردی و اقتصادی برای طراحی یک راه پله مدرن، شیک و جذاب، استفاده از گل و گیاهان در دیزاین و دکور پلکان است.
  • فرم پذیری و جلوه بی نظیر طرح های طبیعی روی چوب به ساخت یک محصول بسیار زیبا و شاید اثری هنری که تلفیقی از هنر مدرن و کلاسیک را یکجا جمع کرده می انجامد.
  • یک گیاه رونده مقاوم ممکن است برای نرده های راه پله حیاط گزینه بسیار ایده آل و زیبا اما برای گلدان های داخلی انتخاب کاملا دردسر ساز و نادرستی باشد و یک گیاه با برگ های افشان و رنگ تیره در مقابل یک کاغذ دیواری پر نقش و نگار جلوه چندان زیبایی نداشته باشد.