اسکیپ روم شیراز اتاق فرار شیراز اتاق فرارهای شیراز | allescape

اسکیپ روم شیراز اتاق فرار شیراز اتاق فرارهای شیراز | allescape اگر می‌خواهید گردشگر را حتی در خانه‌تان تجربه کنید، با من همراه باشید. در داستان‌ها بیان‌شده که در یک جزیره گنجینه‌ای باارزش وجود دارد که شما را به ثروتمندترین فرد کره‌ زمین تبدیل می‌کند. در واقع شما در سال ۱۷۰۰ میلادی‌اید و باید با استفاده از این کشتی خود را به جزیره برسانید. رزرو بلیط اتاق‌های فرار این مجموعه فقط به‌صورت آنلاین امکان‌پذیر است.

پیشنهاد می‌کنیم قبل از رزرو بلیط این اتاق فرار حتما فیلم نفس‌کش را تماشا کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر یا رزرو اتاق فرار اوراکل با شماره زیر تماس بگیرید. شما با رفتن به اتاق فرار اوراکل با چالش‌های متنوعی روبه‌رو خواهید شد.

اتاق فرار AIM | Aldgate

در قتل مرموز شما باید نقش یک کارآگاه را بازی کنید و بتوانید مانند یک بازرس رفتار و تجسس کنید. برای رزرو بلیط و کسب اطلاعات بیشتر درباره این مجموعه به اطلاعات زیر مراجعه کنید. توجه کنید همان طور که گفته شد زمان شما محدود بوده و فقط یک ساعت وقت دارید. همه فضاهای بازی باید مجهز به دوربین مداربسته به‌همراه حافظ جانبی برای ضبط تصاویر باشد. حتما باید از میکروفون در محیط بازی استفاده شده و امکان شنیدن صدای بازیکنان فراهم باشد.

هیجان زیاد بازیکنان یا اعتماد بیش از اندازه به دانسته های خود باعث میشود به آموزش ها توجه بهترین سایت اسکیپ روم نکنند. عدم توجه به آموزش ها و اطلاعاتی که قبل از بازی برایتان ارائه میشود یکی از اشتباه های رایج در اتاق فرار است و در اغلب مواقع نیز بازیکنان دچار آن میشوند. کافیست در این مرحله درست به آنچه برایتان ارائه میشود گوش کنید تا بتوانید در طول بازی از آنها استفاده کنید و به موفقیت برسید. در تمام انواع بازی های اتاق فرار لازم است معماهای متعددی حل شوند تا در نهایت بتوانید قفل درب را باز کنید. چون زمان بازی محدود است، به همین دلیل باید کمی با کدهای رمز و معماهای مختلف و حتی قفل های اتاق فرار آشنایی کافی داشته باشید.

  • این بازی‌ها معمولا از نظر تعداد افراد شرکت‌کننده انعطاف‌پذیر هستند.
  • هر کپسول مناسب ۱۰۰ مترمربع است و برای مثال اگر فضای شما ۳۰۰ مترمربع است شما به ۳ کپسول نیاز دارید.
  • در طی این بازی، بازیکنان وارد اتاقی می ‌شوند که دارای تم و داستان مشخص است و برای رهایی از آن، افراد گروه باید معما ها را حل کنند.
  • بازی به دو بخش تقسیم می‌شود، یک قسمت 15 دقیقه‌ای و یک قسمت 45 دقیقه‌ای که شرح روند آن را در ادامه آورده‌ایم.

در این ژانر بیش از هر چیزی یک تجربه دلهره‌آور نزدیک به واقعیت را تجربه خواهید کرد. زمان تعیین شده برای این بازی به دلیل سختی بیش از حد آن از ۶۰ دقیقه به ۹۰ دقیقه افزایش پیدا کرده است لذا توصیه می­شود در صورتی که تجربه ی هیچ اتاق فراری را نداشته­اید گزینه­های آسان­تر را انتخاب کنید. طراحی و دیزاین این اسکیپ روم بسیار خلاقانه و هیجانیی درست شده و حس بسیار خوبی رو بهتون منتقل می­کنه و برای همین، قیمت آن هم به مقدار قابل توجهی از سایر رقبا بیشتر است.

ترسناک تر از این اتاق فرار نداریم