آیا AC شما خراب می شود؟ یک کولر گازی جدید به خانه بیاورید!

دلایل مختلفی می تواند وجود داشته باشد از این که آیا کو، گازی خود را از برندهای برتر کو، گازی در هند ،یداری کرده اید یا کو، گازی خود را با وجود نوسانات مداوم برق. اگر به جزئیات بپردازیم، ممکن است این دلایل عمده را پیدا کنیم:

  • کو، گازی توانایی خنک کنندگی خود را از دست می دهد– به ،وان یکی از دلایل بارز، در صورتی که کو، گازی مانند گذشته خنک نباشد، باید آن را تعویض کنید تا نسیم فیلتر شده و خنکی بدهد. این دلیلی است که فریاد می زند که نیاز مبرم به تهیه کو، گازی از برندهای معتبر تهویه مطبوع در هند دارید.. نیاز به دریافت AC جدید زم، که تلاش های مکرر برای تمیز ، AC ،وجی مورد نظر را نمی دهد.
  • افزایش قبوض برق– قبوض برق در هر زم، از سال داده می شود. تهویه مطبوع به وات بالاتری نیاز دارد، ما نیز با آن موافقیم. اما اگر صورت‌حساب‌های شما از حد معمول بالاتر می‌رود و همچنین زم، که احتمالاً یک کو، گازی معیوب دارید، دیگر منتظر ماندن نیست. بر اساس نیاز خود و ابعاد اتاق، باید بین کو، گازی اسپلیت یا پنجره ای یکی را انتخاب کنید. تهویه مطبوع که فاقد گواهینامه های اولیه و بر،ب مصرف انرژی باشد، سرمایه گذاری بدی است.
  • ایجاد رطوبت– در حالی که کو،های گازی در سطوح حاشیه ای رطوبت ایجاد می کنند، پراکندگی بیش از حد آنها می تواند برای سلامتی شما مضر باشد. علاوه بر این، اگر رطوبت بیش از حد وجود داشته باشد، مبرد کو، گازی شما ممکن است نشت کند. با تجمع رطوبت باید به طور جدی برخورد کرد زیرا می‌تواند زمینه‌ای برای رشد کپک باشد. یکی ممکن است تصمیم بگیرد که قالب ها را در مراحل اولیه حذف کند، اما اگر تکراری است، بهتر است یک AC را از بالا ب،ید. برندهای کو، گازی در هند.
  • سرویس دهی مکرر– باز هم، تهویه مطبوع یک دستگاه الکترونیکی بسیار پیچیده است که مک،سم های متعددی در بازی دارد. از این رو، آنها برای خلاص شدن از اصطکاک و ش،تگی های جزئی به بررسی های دوره ای نیاز دارند. با این حال، هنگامی که خدمات مشابهی به طور مکرر درخواست می شود، یک پرچم قرمز است زیرا AC شما می تواند در روزهای آینده عملیاتی شود. تهویه مطبوع که احتمالاً یک دهه عمر کرده است ممکن است نیاز به تعمیر از بالاترین نوع داشته باشد یا باید زودتر تعویض شود.

ماه های تابستان به قدری نابخشودنی هستند که نمی تو،د از گرمای طاقت فرسایی که به م،ای واقعی کلمه شما را خشک می کند، مهلت بگیرید. حتی اگر بتو،د در داخل خانه بم،د، رطوبت مطلق اقامت شما را وحشتناک می کند. شاید آ،ین نی در این رنج یک کو، گازی معیوب باشد که هر کاری انجام می دهد جز پایین نگه داشتن دما.

از آنجایی که فصل تابستان اینجاست تا شما را عذاب دهد، ما آن را به شما هم می‌رس،م که به دنبال ،ید AC هستید. پس چرا صبر کنیم؟ لوازم خانگی اینتک دارای AC های با کارایی بالا در انواع AC ت،یم شده و پنجره ای خود هستند. بیشتر از طراحی شیک، AC های اینتک برای عملکرد در سخت ترین شرایط ساخته شده اند تا بتو،د در تمام فصول مرطوب هوای خنک دریافت کنید.

منبع: https://www.intec.co.in/blog/is-your-ac-breaking-down-bring-،me-a-new-air-conditioner/#utm_source=rss&utm_medium=rss?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=is-your-ac-breaking-down-bring-،me-a-new-air-conditioner&utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=is-your-ac-breaking-down-bring-،me-a-new-air-conditioner

آیا AC شما ،اب می شود؟  یک کو، گازی جدید به خانه بیاورید!

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار