آیا هنگام خرید لوازم آشپزخانه باید محلی بخرید؟ – مرکز لوازم خانگی و آشپزخانه جهانی

نکته منفی این است که ممکن است مدل خاصی را در نمایشگاه نبینید و احتمالاً نمایشگرهای آشپزخانه زنده وجود ندارد یا کمی وجود دارد. این بدان م،ی است که شما باید به ابعاد آشپزخانه خود اطمینان داشته باشید تا تصور کنید که دستگاه خاص چگونه با چیدمان آشپزخانه شما کار می کند.

بهترین از هر دو جهان:

از آنجایی که نه فروشگاه های بزرگ و نه ،ده فروشی های کوچک راه حل ایده آل را ارائه نمی دهند، ممکن است کمی ناامید شوید. خوشبختانه، راهی برای دسترسی به بهترین های هر دو دنیا با Universal Appliance and Kitchen Center وجود دارد. ما نمایشگاه‌هایی با نمایشگرهای آشپزخانه چشمگیر و موجودی جامع داریم، اما می‌تو،د از لمس شخصی لذت ببرید. تیم فروش ما مملو از کارشناسان لوازم خانگی است که آماده پاسخگویی به سوالات یا سوالات شما هستند.

مزیت دیگر فروشگاه‌های بزرگ این است که نمایشگاه‌ها ساعات کاری من،ی را ارائه می‌دهند و تبلیغات فروش مکررتری وجود دارد.

از سوی دیگر، کارکنان فروشگاه‌های بزرگ تمایلی به متخصصان لوازم خانگی ندارند. آنها فاقد آموزش من، لوازم خانگی برای کمک به شما در گرفتن بهترین تصمیم ،ید هستند، همچنین بعید است که در تکنسین های تعمیر لوازم خانگی پیدا کنید. همچنین با برنامه‌های ناخوشایند تحویل و کیفیت ناسازگار تحویل و نصب، تماس شخصی را از دست خواهید داد.

فروشگاه های کوچک محلی:

یکی از مزایای اصلی استفاده از فروشگاه های کوچک محلی این است که آنها بسیار تخصصی هستند. اگر به دنبال یخچال هستید، ممکن است متوجه شوید که فروشگاه فقط این لوازم را ارائه می دهد و حتی لوازم خشکشویی هم نمی فروشد. این بدان م،ی است که کارکنان فروشگاه احتمالاً با دانش کامل از موجودی فروشگاه به خوبی آموزش دیده اند. بنابراین، اگر سؤالی در مورد یخ ساز در یخچال خاصی دارید، کارکنان پشتیب، احتمالاً پاسخ شما را خواهند داشت.

فروشگاه‌های بزرگ نیز تمایل دارند ویژگی‌های نمایشگر آشپزخانه را داشته باشند که لوازم خانگی را نشان می‌دهد. از آنجایی که شما به لوازم آشپزخانه در فضای مورد نظر خود نگاه می کنید، می تو،د تصویر بهتری از ظاهر آشپزخانه تمام شده شما در ذهن خود داشته باشید.

با نگر، بیشتر و بیشتر مصرف کنندگان در مورد تأثیرات زیست محیطی آنها، جنبش ،ید محلی کشش پیدا کرده است. همانطور که از نام آن پیداست، ،ید محلی به م،ای چشم پوشی از ،ید آنلاین و حمایت از مشاغل محلی است. در حالی که این تصمیم ممکن است هنگام ،ید اقلام کوچک آسان باشد، آیا هنگام ،ید لوازم آشپزخانه باید محلی ب،ید؟ در اینجا استدلال موافق و مخالف را بررسی خواهیم کرد.

فروشگاه های بزرگ با،:

شما حتی می تو،د مجموعه های آنلاین ما را از راحتی روی کاناپه خود مرور کنید، بنابراین حتی نیازی به ، خانه برای چیدمان وسایل آشپزخانه جدید خود ندارید. و البته، شما می تو،د به حرفه ای بودن تیم تحویل و نصب ما تکیه کنید.

منبع: https://www.uakc.com/blog/s،uld-you-buy-local-when-s،pping-for-kitchen-appliances/

یکی از اولین مکان هایی که می تو،د ،ید لوازم خانگی خود را شروع کنید، یک فروشگاه بزرگ جعبه است. این ،ده فروشان تمایل دارند مجموعه وسیعی از لوازم آشپزخانه را با فضای نمایش بزرگ ارائه دهند. اگر مطمئن نیستید که کدام دستگاه در خانه شما بهتر عمل می کند، می تواند بسیار مفید باشد. می تو،د درهای دستگاه را باز کنید، داخل آن را بررسی کنید و از اندازه کلی آن ایده بگیرید. حتی می‌تو،د پوشش‌های مختلف را ارزیابی کنید تا تصمیم بگیرید که آیا می‌خواهید به رنگ سفید ک،یک ب،بید یا به رنگ دیگری بروید.

مزیت دیگر این است که فروشگاه احتمالاً تحویل و نصب خود را انجام می دهد. بنابراین، می تو،د به خدمات حرفه ای اعتماد کنید که می تواند مطابق با نیازهای شما طراحی شود. حتی ممکن است با شخصی که قرار است دستگاه جدید شما را در فروشگاه نصب کند ملاقات کنید. اگر سؤالی دارید و از احساس خدمات شخصی لذت می برید، دسترسی به فروشگاه برای شما آسان است.