آیا باید یک محدوده مستقل یا اسلاید-این را انتخاب کنید؟ – مرکز لوازم خانگی و آشپزخانه جهانی

محدوده‌های کشویی معمولاً کنترل‌ها را در نزدیکی مشعل‌ها در جلوی محدوده به جای پشت دارند. این باعث می شود که برای بسیاری از افراد ترجیح داده شود، زیرا دسترسی به مشعل های بالقوه داغ برای تنظیم دما ندارید.

محدوده‌های ایستاده نیز دارای کناره‌های کامل هستند و امکان نصب در هر نقطه از آشپزخانه را بدون نیاز به کابینت فراهم می‌کنند. آنها همچنین تمایل به پشت پاشیدن دارند که از دیوار در برابر پاشیدن مایعات و پاشش چربی در طول فرآیند پخت محافظت می کند.

کدام یک بهتر است به نصب بستگی دارد. یک محدوده کشویی مستقیماً روی دیوار نصب نمی‌شود، زیرا معمولاً در چند اینچ از دیوار قرار می‌گیرد و فضای کوچکی در میز ایجاد می‌کند که در پشت صفحه شما می‌پیچد. بنابراین، اگر می خواهید از یک محدوده کشویی به یک محدوده مستقل تغییر دهید، باید پیشخوان خود را مجدداً پیکربندی کنید تا بتو،د آن را در خود جای دهید.

هر دو محدوده کشویی و ایستاده برای برق، گاز، سوخت دوگانه یا القایی در دسترس هستند. آنها همچنین تمایل به ویژگی های مشابه دارند، که بستگی به مدل خاص دارد. این به این م،ی است که هنگام انتخاب دستگاه جدید خود نیازی به مصالحه در مورد سوخت و مجموعه ویژگی ندارید.

مانند مدل‌های ایستاده، محدوده‌های کشویی معمولاً دارای یک کشوی گرم‌کننده یا ذخیره‌سازی در پایین محدوده هستند. اما، محدوده‌های کشویی معمولاً رویه‌ای پهن‌تر دارند، زیرا روی کانتر همپوش، دارند و فضای بین کانتر و محدوده را از بین می‌برند، بنابراین از ریختن مواد غذایی یا قطرات در کناره‌ی دستگاه جلوگیری می‌شود.

این یک سفارشی را ایجاد می کند که از نظر زیبایی شناسی ساخته شده است، اما هزینه دارد، زیرا محدوده های کشویی معمولاً گران تر از مدل های مستقل قابل مقایسه هستند.

کدام یک بهترین است؟

این سبک محدوده معمولاً دارای کنترل‌های پشت مشعل‌ها، با دستگیره‌هایی در جلوی مشعل‌ها، ظرفیت فر بزرگ و یک کشوی گرم‌کننده یا ذخیره‌سازی در پایین است.

مب، محدوده اسلاید در:

هنگامی که در حال ،ید یک محدوده جدید هستید، یکی از اولین تصمیماتی که باید بگیرید این است که یک محدوده مستقل یا کشویی را انتخاب کنید. چه در حال بازسازی یا جایگزینی محدوده موجود خود برای تکمیل دکوراسیون آشپزخانه فعلی خود باشید، تصمیم گیری در مورد بهترین گزینه ممکن است کمی گیج کننده باشد. بنابراین، در اینجا ما شما را از هر دو سبک و ملاحظات راهنمایی می کنیم تا به شما کمک کنیم تا تصمیم ،ید آگاهانه ای بگیرید.

مب، محدوده آزاد:

یک محدوده کشویی به گونه ای طراحی شده است که با کانترها همسطح شده و به طور یکپارچه با کابینت اطراف خود ،یب شود. این بدان م،ی است که نصب نیاز است، زیرا دستگاه کناره های تمام شده ندارد. نصب به این امکان می دهد که محدوده بین کابینت جابجا شود.

ع، آن نیز صادق است، زیرا اگر می‌خواهید محدوده ایستاده خود را با محدوده کشویی تغییر دهید، باید شکاف پشتی را پر کنید. همچنین باید دیوار پشتی را بازسازی کنید تا مطمئن شوید که در برابر لکه، آب و بخار آسیب پذیر نیست.

محدوده های مستقل رایج ترین نوع محدوده هستند. این گزینه را فراهم می کند که محدوده را به صورت مستقل، بین کابینت ها یا در انتهای کابینت که روی دیوار قرار دارد نصب کنید. این انعطاف‌پذیری یکی از دلایلی است که چرا محدوده‌های مستقل انتخاب محبوب‌تری هستند، اما در مقایسه با همتایان کشویی خود مقرون به صرفه‌تر هستند.

اگر در حال بررسی یک محدوده جدید هستید و مطمئن نیستید که یک محدوده مستقل یا کشویی انتخاب کنید، می تو،د گزینه های خود را با مجموعه محدوده آنلاین ما بررسی کنید یا از یکی از کارشناسان لوازم خانگی ما کمک و راهنمایی بیشتری دریافت کنید.

منبع: https://www.uakc.com/blog/s،uld-you-c،ose-a-freestanding-or-slide-in-range/