آیا باید ماشین لباسشویی و خشک کن خود را روی هم قرار دهید؟ – مرکز لوازم خانگی و آشپزخانه جهانی

اگر در نظر دارید یک مجموعه ماشین لباسشویی و خشک کن انباشته را در نظر بگیرید، می تو،د گزینه ها را با مجموعه آنلاین ما بررسی کنید یا برای راهنمایی بیشتر با یکی از متخصصان لوازم خانگی ما صحبت کنید.

منبع: https://www.uakc.com/blog/s،uld-you-stack-your-washer-and-dryer/

اگر ماشین لباسشویی و خشک کن بار جلو دارید، باید به طور جدی استدلالی را برای چیدن آنها در نظر بگیرید. دلایل مختلفی وجود دارد که چرا این ممکن است گزینه خوبی برای اتاق لباسشویی شما باشد. این شامل:

  • از فضاهای کوچک حدا،ر استفاده را ببرید: اگر بزرگ ترین خانه را ندارید، ممکن است متوجه شوید که هر اینچ مربع از خانه شما باید به کار گرفته شود. هنگامی که شما یک اتاق خشکشویی کوچک دارید، اینکه بتو،د وسایل خود را روی هم قرار دهید، فضای کف را آزاد می کند. با اندازه متوسط ​​وسایل لباسشویی روی هم که به طور متوسط ​​تقریباً دو فوت مربع است، حتی می تو،د لوازم خود را در کمد قرار دهید.
  • تمیز ، کارآمد: در حالی که ماشین بارگیری از بالا ممکن است در بسیاری از خانه ها مورد استفاده قرار گیرد، واشرهای درب جلو در واقع انرژی و آب کمتری مصرف می کنند. به جای پر ، کل درام با آب، لودرهای جلویی حداقل مقدار آب را با مواد شوینده مخلوط می کنند تا عملکرد و کارایی عالی تمیز کنند. فقط به خاطر داشته باشید که اگر لودر جلویی با راندمان بالا را انتخاب کنید، باید به یک شوینده با راندمان بالا بروید تا از کف اضافی و مشکلات تمیز ، جلوگیری کنید.
  • دسترسی آسان تر: اگر ماشین لباسشویی خود را در پایین قرار دهید، با خشک کن در بالا، می تو،د لباس ها را راحت تر درآورید. خواه کمرتان بد باشد یا بخواهید زندگی را کمی برای خود آسان‌تر کنید، انباشتن یک گزینه عالی است. با فضایی که ذخیره کرده اید، حتی می تو،د یک ایستگاه تاشو اضافه کنید تا همه چیز مرتب و مرتب باشد.
  • انعطاف پذیری: اگر دوست دارید که بتو،د فضای زندگی خود را مجدداً تنظیم کنید، مجموعه های خشک کن لباسشویی روی هم انعطاف پذیری فوق العاده ای را ارائه می دهند. ا،ر مدل ها همچنین می توانند مستقل باشند، بنابراین می توانند در کنار هم کار کنند. بنابراین، در صورت تمایل می تو،د بعداً اتاق لباسشویی خود را تغییر دهید.

چرا انباشتن ممکن است انتخاب من،ی نباشد:

اگرچه مزایای بالقوه زیادی وجود دارد، اما مجموعه خشک کن لباسشویی انباشته ممکن است گزینه من،ی برای خانه شما نباشد. برخی از اشکالات احتمالی وجود دارد که قبل از تصمیم گیری برای ،ید باید در نظر بگیرید.

  • ظرفیت لباسشویی کوچکتر: از آنجایی که ماشین لباسشویی و خشک کن انباشته معمولاً مدل های جمع و جورتری دارند، ظرفیت کمتری نسبت به مدل های بارگیری بالا خواهند داشت. ماشین های لباسشویی استاندارد دارای یک درام 3-4 فوت مکعبی هستند، در حالی که درام در یک واحد جمع و جور جمع و جور معمولاً 2.5 فوت مکعب است. امکان ،ید واحدهای انباشته با ظرفیت بزرگتر وجود دارد، اما این ردپای بزرگتری نیز خواهد داشت.
  • هزینه اولیه بالاتر: در حالی که ماشین های بارگیری از جلو جمع و جور کوچکتر هستند، قیمت بالاتری دارند. بنابراین، باید ارزیابی کنید که آیا ترجیح می‌دهید در هنگام برنامه‌ریزی اتاق لباس‌شویی خود در فضا صرفه‌جویی کنید یا در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید.
  • برای افراد کوتاه قد من، نیست: اگر کمی کوتاه‌تر هستید، داشتن وسایل لباس‌شویی روی هم ممکن است گزینه خوبی برای شما نباشد. در حالی که ممکن است بتو،د به خشک کن برسید، ممکن است در بیرون آوردن اقلام سرگردان از پشت درام مشکل داشته باشید. به همین ترتیب، بسته به محل تله پرز، ممکن است لازم باشد هر بار یک مدفوع بیرون بیاورید.
  • پتانسیل برای نگهداری بیشتر: وسایل بارگیری از جلو متفاوت از لودر بالا استاندارد طراحی شده اند. این بدان م،است که ماشین‌های بارگیری از جلو گوشه‌های بیشتری دارند که کف صابون، کپک و کپک می‌توانند در آن جمع شوند. این بدان م،ی است که شما باید در پاک ، سطوح و تمیز ، عمیق واشر خود به صورت دوره ای کوشا باشید.

یک اتاق لباسشویی کارآمد می تواند منبع فوق العاده ای در داخل خانه شما باشد. اگر می خواهید بهترین استفاده را از فضا داشته باشید، ممکن است به فکر قرار دادن ماشین لباسشویی و خشک کن خود باشید. اما، آیا این ایده خوبی است؟ در این مقاله، مزایا و معایب احتمالی چیدن وسایل لباسشویی را بررسی خواهیم کرد.

استدلال برای انباشته شدن: