آموزش تعمیرات ایسیو ECU مدرک فنی + 100% عملی | آموزشگاه آپادانا تبریز

اگر از سرمایه بالایی برای شروع کار برخوردار نیستید نگران نباشید چند ماهی را در مراکز تعمیرات خودرو یا نمایندگی ها مشغول کار شوید. در صورت انتخاب این روش درآمدزایی، هزینه آموزش تعمیرات ایسیو خودرو تنها هزینه لازم برای ورود به بازار کار است که می توانید با مبلغ 2 تا 3 میلیون تومان مهارت های این رشته را یاد بگیرید. در کارگاه کامتک این دوره شامل آموزش تعمیر ایسیو ماشینهای داخلی (مانند ایران خودرو و سایپا)، آموزش تعمیر ایسیو ماشینهای خارجی (تویوتا، کیا، هیوندا و ماشینهای چینی)، آموزش تعمیر ایسیو ماشین سنگین، آموزش تعمیر ای سی یو راه سازی و کشاورزی و آموزش تعمیر کیلومتر میباشد. رویهم رفته عیب یابی برد ایسیو و ارتباط آن با سنسورهای خودرو، آموزش دیاگ زدن، آموزش ریمپ و برنامه ریزی ایسیو از مهمترین بخشها در این کارگاه آموزشی است. هزینه آموزش تعمیر ایسیو و تسلط بر دوره تعمیرات ایسیو یکی از مهم‌ترین مسائلی است که در یادگیری این حرفه باید به آن توجه کرد.

آموزش تخصصی ایسیو ( ECU )

آموزش تعمیرات ایسیو ECU مدرک فنی + 100% عملی | آموزشگاه آپادانا تبریز

با توجه به اهمیت ایسیو در خودروهای امروزی تعمیرکاران خودرو از آن به عنوان کامپیوتر و مغز خودرو یاد می‌کنند. از آنجایی که ایسیو از سنسورها و قطعات گوناگونی تشکیل شده است بنابراین احتمال خرابی در این قطعات و سنسورهای ایسیو و خوب کار نکردن ecu و بروز مشکل در این قطعه بسیار وجود دارد. شما همچنین میتوانید آموزشگاه های آموزش تعمیرات ایسیو معتبری که در شیراز و فارس مشغول به فعالیت می باشند را در سایت فارس آموزش مشاهده کرده و آموزشگاه، دوره آموزشی تعمیرات ایسیو مورد نظر خود که آدرس آن به شما نزدیک تر بوده و یا دارای خدمات مد نظر شما می باشد را انتخاب کنید. با توجه به افزایش تقاضا برای شرکت در دوره های مجازی، آموزشگاه پایتخت فناوری نیز دوره های آنلاین برگزار می کند. برگزاری دوره ها به صورت آنلاین دلیلی بر افت کیفیت تدریس مطالب نیست و کارآموزان می توانند با همان کیفیتی که در دوره های حضوری آموزش می بینند، دوره آنلاین را نیز سپری کنند.

دانلود 10 درس آموزش تعمیرات ای سی یو ecu خودرو (رایگان)

اموزش ها ویژه بازار کار هستند و کارآموز بعد از پایان دوره به راحتی میتواند وارد بازار شود. هرچه کارآموز با قطعات مختلف خودرو بیشتر آشنا باشد، تعمیرکار بهتری برای ecu خودرو خواهد شد. از جمله عواملی هستند که باعث بروز مشکل در مدارات الکترونیکی ای سی یو می‌شوند. و در صورت نیاز گواهینامه بین المللی pcms  استرالیا  و tap انگلیس اعطاء خواهد شد. قطعه ای که حافظه بالایی ندارد ولی می تواند پردازشگر بسیاری از دستورات در خودرو باشد. همانطور که بیان شد حتی سیستم پایین و بالا رفتن شیشه های برقی خودرو و قفل مرکزی آن نیز تحت کنترل یک ایسیو فعالیت می کند.

کار با ابزار فنی در کارگاه های مجهز و کسب مشاوره های راه اندازی کسب و کار می تواند موفقیت شما را در این حوزه تضمین کند. از دیگر موارد تاثیر گذار در انتخاب آموزشگاه فراهم کردن شرایطی از طرف آموزشگاه برای ثبت نام تمام اقشار جامعه می باشد. دارا بودن کلاس های حضوری با ساعات منعطف و آموزش با کیفیت مجازی از این نمونه موارد می باشد. هم چنین، ارائه مدرک معتبر و قابل استناد برای استخدام در مراکز دولتی و شرکت های خصوصی، پشتیبانی از کارآموز و اختصاص دادن خوابگاه به کارآموزان شهرستانی نیز از نکات قابل توجه در انتخاب بهترین آموزشگاه تعمیر ecu می باشد. در این دوره آموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی ایسیوها یکی از اصلی ترین مباحث آموزشی می باشد و به صورت کامل آموزش داده خواهد شد. از آنجایی که دوره آموزش تعمیرات ECU در شرکت پارسیان صنعت خودرو زیر نظر QAL انگلستان برگزار می شود ، مدرک ارائه شده به هنرجو نیز از طرف این موسسه بوده و اعتبار بین المللی داشته و قابلیت ترجمه به زبان کشور مقصد را دارا می باشد .

  • ایسیو خودرو یک برد الکترونیکی است که به دلایل زیادی امکان دارد دچار آسیب دیدگی شود.
  • با مکش هوا، باید سوخت کافی تأمین شود تا بتواند در هنگام کار با موتور، مقدار کافی باقی بماند تا حرکت موتور را ایجاد کند.
  • پس از تمام کردن دوره، می توانید با مشورت با مسئول ثبت نام در سازمان فنی و حرفه ای آموزشگاه، روند معرفی خود به سازمان را با تکمیل فرم مربوطه و پرداخت هزینه آغاز نمایید.
  • آموزش تعمیر کامپیوتر خودرو می‌تواند برای افرادی که از دست هزینه‌های مکرر خودرو به تنگ آمده اند بسیار مناسب باشد؛ همچنین این دوره برای افرادی که به دنبال کسب تخصص فنی و درآمد زایی هستند، بسیار مناسب است.
  • ایسیو  از مهم ترین قطعات در سیستم برق خودرو است  ؛که از قطعات  و سنسورها مختلفی ایجاد شده و نقش مهمی  را در عمکلرد درست دیگر سیستم های خودرو ایفا مینماید .

خودروهای زانتیا 1800 تولید شده در سال 80 تا89 ، سمند، پژو پارس و پارس های مدل ELX همچنین پژو 405 نیز از ایسیوهای مدل BOSCH MP 7.3 استفاده می کنند. از این مدل ایسیو در خودروهای پژو پارس، پژو 405 و سمند مدل 81 و 82 که برچسب آبی رنگ دارند استفاده می شود. پیکان های مدل 82 و 83 که برچسب سبز رنگ دارند و خودروهای آردی که سال ساخت آنها مربوط به 82 و 83 می باشد و برچسب صورتی دارند از دیگر خودروهایی هستند که از این مدل ایسیو استفاده می کنند. دوره هایی که هزینه آن ها بالای 3 میلیون تومان است شرایط پرداخت اقساط دارند، برای اطلاع از نحوه پرداخت اقساط با کارشناس دپارتمان هماهنگی های لازم را انجام دهید. موتور احتراق داخلی یک پمپ هوای بزرگ است که با استفاده از سوخت، نیاز خود را تامین می نماید.

حداقل مدرک تحصيلی جهت شرکت در دوره آموزش ایسیو